Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a mostani tapasztalatokkal,...

Ha a mostani tapasztalatokkal, emlékekkel visszamennél az időben általános/középiskolába, milyen éveid lennének? Mi változna?

Figyelt kérdés

Eljátszottam a keserű gondolattal, ha megtörténne. Régen rengeteget piszkáltak általánosban, aztán sajnos az első szakmai sulimban depresszióig a "vezéregyéniségek". Akkor jutott eszembe, mennyire nudli volt az általános, bármennyire is xarul esett. Így lett az, hogyha visszamennék, vajon mennyivel lenne nyugodtabb az életem, hogy egy felnőtt ember türelmével, sok tapasztalattal lennék a sok gyerek között, akik ki tudja, milyen lenne a reakciójuk az enyém miatt, mert "nem kapják meg, amit akarnak".


Egyébként akarná a fene újra végigcsinálni az általános, aztán a szakiskolát. 😂


2021. okt. 23. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
egykét tanáromnak kiverném a fogait.
2021. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

0nál több szaktanárim lenne verekedésért az biztos. Nem lennék olyan puhap**s mint voltam, 1-2 gyereket szétszednék azt biztos.


most már tudnám miket kellene tanulni, csak arra a pár tantárgyra mennék ár, a többi 2-3ason.

2021. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosabb lennék és kihasználnám a lehetőségeimet, melyeket a szorongás miatt nem voltam képes.
2021. okt. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatnék semmin. Nem azért mert minden tökéletes volt (qrvára nem volt az), hanem mert minden úgy volt, ahogy lennie kellett, sokat tanultam az alatt az idő alatt, a saját káromon és nagyon hasznos dolgok voltak.
2021. okt. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sulit nem nagyon csinálnám máshogy, viszont előbb kezdenék bele a komolyabb sportba, meg pár ilyen dolog.

Egyetemi éveket csinálnám nagyon máshogy

2021. okt. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kihagynám a középsuli 2 év drogozást. Annyi mázlim volt, hogy alapvetően nem voltam tantárgyak szintjén hülye, letudtam normálisan érettségizni és bejuttottam egy normális egyetemre. Viszont a sebek amiket gyógyítani akartam vele, azokra sajna ez a fajta treatment nincs hatással.
2021. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy sokaknak "keserű gondolat" az általános és a gimi, nekem az általános átlagos volt, de inkább jó, a gimnázium viszont, fhu, azok arany évek voltak. :D egyszerűen imádtam. Egyetemen most végeztem, az egy katasztrófa volt, rettenetesen unalmas évek voltak.
2021. okt. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha visszamennék, akkor elkezdenék azokkal barátkozni, akikkel érdemes, és messziről kerülném azokat, akikkel nem. És valószínűleg meg is védeném magam, plusz beiratkoznék csiloag
2021. okt. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Háát körülbelül kő kövön nem maradna.


Tanulásnál rágyúrnék a koncentrációra, mert azzal volt a legnagyobb gondom.

A humán táryakból 2-es, 3-assal elégednék meg.

Állatorvosira mennék.

Nyitnék az osztálytársaim felé is, nem "félnék" tőlük, nem kizárt, hogy többet lógnék velük.

2021. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és sokkal komolyabban venném a sportot.
2021. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!