Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kozepiskolaban mennyire...

Kozepiskolaban mennyire gyakori hogy a 9. es baratsagok/gangek 4 even at kitartanak? (es utana) Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most 9.es vagyok es bar alapvetoen jol erzem magamat, vannak barataim, de nincs meg az a “o a legjobb baratnom” vagy “na ez az en tarsasagom” erzes. Kicsit elvagyok veszve. Ez 4 even at igy fog maradni, vagy ezek jobban valtozni fognak...?

Velemenyek, tapasztalatok, tanacs? Megy a zold kez



2018. febr. 24. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Még közel vagytok egymáshoz kitartanak(értsd gimi végéig).

Utána kiderül, én egy emberrel sem tartom a kapcsolatot, pedig 8 osztályosba jártam anno.

2018. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Barátok mai világba? Úgy vettem észre éncigi hordozónak meg atmnek néznek a "haverok"! Persze kiröhögöm őket, de mindig hozzám csapódnak! Ha meg segítség kellene mind leszarnak! Érdekbarátság van manapság!
2018. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk változó volt ,hogy éppen ki kivel van nagyon jóba . Két barátnőm van a mai napig akikkel középsuli óta ismerjük egymást és ugymond mindig összeis tartottunk .
2018. febr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk egy életen át. Az általános iskolai barátaim is megmaradtak, de az életem nagyobb változását ezek végül már nem bírták ki.
2018. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk középsuliban nagyon rossz volt az ofőnk, így nem alakult ki osztályközösség, csak klikkek. Ennek ellenére 2 srácbarátommal a mai napig él a baráti kapcsolat. Rajtunk kívül még egy négytagú lányklikkről tudom, hogy összejárnak a mai napig. Most 24 éves vagyok, de a munkahelyen azt látom, hogy nem érdemes barátkozni, se megnyílni, ott már csak felszínes érdekkapcsolatokat lehet kialakítani. Persze ettől még jól lehet érezni magad, de tényleg igazuk volt az öregeknek, igaz barátokat inkább csak fiatalkorában tud szerezni az ember (én most 24 éves fejjel így látom, de lehet egy idősebb gyikes kolléga megcáfol majd).
2018. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!