Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem, hogy miért kérdőjel...

Nem értem, hogy miért kérdőjelezik meg ha valaki egy megtörtént esetet ír le? És miért örülnek az emberek annak, ha valaki bajban van vagy baj éri ?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Hol láttál ilyet?
2021. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok az egész emberiség nevében nyilatkozni, de én nem örülök mások bajának - még egy ismeretlenének sem - legfeljebb mivel nem ismerem, hidegen hagy.
2021. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

1.Ha olyan esetről beszélsz,ami negatív kimenetelű,akkor azért,mert könnyebb elhárítani a tudatot maguktól,hogy velük is megtörténhet a baj,így megmagyarázzák,hogy biztos tévedsz,kamuzol,hülye vagy.

2.Mert szerencsétlennek érzik a saját életüket,és örülnek ha mást lejjebb látnak maguknál.

2021. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Gyakoriról beszélsz, vagy másról?

Ha erről, akkor az a megfejtés, hogy az egész platform a kamukra épül, ezért sokan az igazat is kétkedve fogadják.

De ha kiírsz valamit, a többség normálisan válaszol, még ha neked nem tetsző válaszok érkeznek is.

2021. okt. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Alig van valós kérdés...
2021. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én egyszer leírtam, hogy a villamoson leköpött egy roma nő ! Nem hitték el, aztán kiderült, hogy most a covid alatt ez lett a divat ! Utána a lakáseladásnál írtam, hogy Amerikai katonának magát kiadó csaló írt! Volt egy rendes ember aki megírta, hogy valós, de volt olyan aki azt mondta, hogy kamuzok ! Miért tennék ilyet ?
2021. okt. 24. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!