Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nincs gyerekem valóban...

Ha nincs gyerekem valóban kevesebbet érek?

Figyelt kérdés
Ma vágta fejemhez egyik kolléganőm és azt is, hogy így semmi értelme az életemnek és a társadalomban sincs semmi hasznom.
2021. okt. 25. 14:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Remélem egy újabb provokatív kérdés...


Amúgy nem, nem érsz kevesebbet semmivel, mint az, akinek van. Nem a gyerek az élet értelmének mértékegysége 😊

2021. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Van aki szerint igen, van aki szerint meg nem. Egyesek szerint ronda vagy, mások szerint szép. Nem folytatom, mert gondolom ennyiből is megérted mire akarok kilyukadni.
2021. okt. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%

Szard már le. Ha nem tudod leszarni, akkor vágd a fejéhez, hogy konkrétan te dolgoztál helyette, amíg ő táppénzen volt szülés előtt, gyes/gyed/miatököm alatt, a gyerek bölcsödéjét, óvodáját, iskoláját, tb-jét, stb. a te adódból is finanszírozzák.

De inkább szard le.

2021. okt. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ez egy baromság.
2021. okt. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Ezek az igazi "bezzeganyák". :D Én képen röhögtem volna, hogy ezt ő sem gondolhatja komolyan. Egyáltalán mi a fenéből jön egy ilyen téma? Vagy honnan veszi a bátorságot? Honnan tudja hogy esetlegesen milyen tragikus sors állhat a háttérben, ami miatt nincs?
2021. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
68%
Jaj, nyilván te is tudod, hogy nem ér kevesebbet az, akinek nincs gyereke. Ez is egy kamu vitaindító kérdés, aminek semmi értelme. Ráadásul már volt ma vagy tegnap ilyesmi kérdés.
2021. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Ma vágta a fejemhez és azóta teljesen ki vagyok.
2021. okt. 25. 15:14
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem lehet gyerekem... ((((
2021. okt. 25. 15:16
 9/25 anonim ***** válasza:
66%

Sajnálom... Valamennyire át is érzem, meleg vagyok, így valószínűleg sosem lesz gyerekem, pedig szeretnék.

Nem érsz kevesebbet csak azért, mert nincs gyereked. Töltsd ki az űrt az életedben más dolgokkal, gyerek nélkül is lehet boldognak és hasznosnak lenni. Ha mégsem menne, akkor fontolóra veheted az örökbefogadást is.

2021. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
78%
Imádom a gyerekeket, és jelenleg várandós vagyok, és így is azon az állásponton vagyok, hogy nem, rohadtul nem érsz kevesebbet! De egészséges felnőtt ezt tudja is magáról! Ne foglalkozz a kolleganőd véleményével, és igazából senkiével, akié rohadtul nem számít!
2021. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!