Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki azt állítja hogy figyelik,...

Aki azt állítja hogy figyelik, vagy terjesztenek róla dolgokat, tönkre akarják tenni, azt miért könyvelik el egyből paranoiásnak?

Figyelt kérdés
Meg üldözési mániásnak. Pedig egy közösségben ilyen simán előfordulhat, nem? Ha valakit kifognak mert furcsa, furcsa dolgokat csinál meg ilyenek. Miért lennének ettől tévképzetei, meg miért lenne paranoiás aminek sokan mondják az ilyet? Pedig csak azt mondja el amit tapasztal a környezetétől
2021. okt. 27. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Mert nem hiszik el.

Ha ilyet vesz észre valaki, önmagával kapcsolatban, gyűjtsön bizonyítékokat. Utána lehet mondani másoknak...

2021. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem rólam írtál véletlenül? 😅


Én pont így jártam, de tűrnöm kell. Senki nem hisz nekem.


Vagy túlélem,vagy jön a kötél.

2021. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az emberek nem szeretnek szembenézni olyan dolgokkal,amik velük is megtörténhetnek.Ezért egyszerűbb hárítani,bolondnak nézni az illetőt.Aztán,hogy mi lehet valós,meg mi nem....

Hallottam egyszer egy olyan mondást,hogy

"Azért mert paranoiás vagy,az nem azt jelenti,hogy senki nem akar kicsinálni"

Mondjuk az jó,amit az első válaszoló ír,csak nem biztos,hogy mindig van rá bizonyíték.

2021. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!