Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Paranoiás lennék?

Paranoiás lennék?

Figyelt kérdés
suliba mindig félek hogy valaki megmérgezi az innivalómat tesi öltözőbe.. például mikor a szabadban tartjuk az órát.. félek hogy valamit csinálnak a mobilommal vagy kiveszik a pénzt a tárcámból... mit csináljak?! mert gyakran túl sokat nézek ki az emberekből körülöttem... és valahogy az a kép hogy olyannyira utálnak hogy simán tönkretennének fizikailag nem akar elszállni.. pedig nincs oka szerintem senkinek rá mert nem vagyok szemét senkivel se... 2éve van ez amikor 1szer fehér lett a víz az üvegembe mikor visszamentem az oltozobe.. azóta ez megy és nem tudom mit csináljak.. (többször nem történt meg mert mindig megiszom ilyen alkalmak elott az italt)... 1 embertől különösen félek. volt ovis társam akit lekoptattam magamrol mikor alsós voltam... és mindig azt hiszem mikor a közelembe van hogy megteszi ezeket amiket felsoroltam..(ugy koptattam le hogy gyakran ugy tettem mint aki nem hallotta hogy köszön meg stb.. tudom nem szép de olyan idegesitő volt és az is most is (ő is ugyanabba a suliba jár, nem különösebben veszélyes de akkor is)

2019. márc. 31. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudom milyen lehet ez. Èn pl. nem szeretek mások után inni, mert tartok a herpesztől.

Biztos hallotta, hogy köszönsz neki, nem kell tartanod tőle...

2019. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!