Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtartod a 1.5 m távolságot...

Megtartod a 1.5 m távolságot az előtted állótól a kasszánál sorbanálláskor?

Figyelt kérdés
2021. okt. 27. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Mindig
Néha
Szeretek az emberek hátsójában lenni
47 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálnám nem megtartani....
2021. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem, és nem azért mert szeretek a másik nyakába lihegni. Ahova meg eleve nagy bevásárló kocsival megyek, ott meg simán meg van a távolság.
2021. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem állok a nyakába.
2021. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha másfél métert nem is (nem hordok magamnál mérőszalagot), de ügyelek arra, hogy ne menjek túl közel, és magamtól is igyekszem távol tartani a többi embert. Ez mondjuk régen is így volt, mert antiszociális vagyok, de most a járvány miatt legalább meg is tudom indokolni. :))
2021. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy szoktam, hogy a futószalagra csak akkor kezdek el felpakolni, amikor már elég nagy távolság van az előttem állótól és az elválasztót is úgy rakom ki, hogy a mögöttem álló ne tudjon rögtön elkezdeni kipakolni, mert így nem tud a fenekembe belemászni. Ezt még a párom tanította nekem régen, nem a covid miatt csináljuk így.

Összességében az emberek nem tartják szerintem a távolságot. Képesek odaköhögni is.

2021. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 mantis religiosa ***** válasza:
100%
De utálom, ha hátulról " bökdösnek " a bevásárlókocsival.
2021. okt. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
32%

Szupermarketekben ahol bevásárló tolókocsi van, ott nyilván megvan a távolság a kocsi miatt.


Kis üzletekben ezt lehetetlen megoldani. Vagyishát nem az, de én nem vagyok vírus rettegő.

2021. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%
Én már ezzel az egésszel nem törődők, nekem se adják meg ezt a távolságot, én sem adom meg másnak...meg amúgy az egész vírus témát már unom, és egyáltalán nem is érdekel.
2021. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tartom meg. pont olyan távolságot tartok mint a covid előtti időkben. és ezt mostanában nem nehezményezi senki, nem zavar senkit. a mögöttem álló sem tartja a másfél métert soha.
2021. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Utálok mások se@@ébe állni, így megtartom. Azt is utálom, ha az én se@@embe állnak covid ide, covid oda.
2021. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!