Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet a gondja? Agyi...

Mi lehet a gondja? Agyi probléma? Vagy csak szokás?

Figyelt kérdés
Van egy lakótársam, nagyon okos és kedves lány. Azt vettem észre, hogy gyakran ül a szobájában és zenét hallgat fülessel, viszont előre hátra himbálózik, hintázik közben. Kétszer is rányitottam, mert nem hallotta a kopogást. Aggódjak, keressek másik albérletet? Köszi előre is!

2021. okt. 28. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
De ha kenyszerbeteg volna, tegyuk fel, vagy autisztikus, annyira primitiv vagy, hogy egy kalap ala kerul pszichotikusokkal?
2021. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
komoly bajok vannak kérdező... veled.
2021. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd, ne menj el, de a lányt is hagyd. Ő így relaxál, nincs vele probléma.
2021. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha agyi problema lenne, akkor ugy viselkedne mint az idegbeteg, rangatozik, stb.

De zenet hallgat, igy biztos nem.

Inkabb veled van baj, egy kis problemat latsz, akkor gondolkodas nelkul hulyeseget talalsz ki...

2021. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!