Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy én más...

Miért van az, hogy én más vagyok mint a többi velem egyidős?

Figyelt kérdés

Mindig is furcsáltam, hogy engem miért nem hoznak lázba olyan dolgok mint a kortársaimat, de még csak most, lassan 17 évesen kezdett el érdekelni a dolog. Pl én sosem rajongtam a bulikért, alkoholért, pasizásért, cigizésért, soha sem mentem el bulizni, egyszer mentem el anyukámmal egy Tiah koncertre, de akkor is olyan voltam, mint egy több gyerekes anyuka, egyszerűen csak nem tudok ugrálni és kiabálni, csak csendben, dúdolva élvezni a koncertet. Pl még lány létemre utálok ruhás üzletben vásárolni, jobban tetszenek a kacatok, dekorációk, egyéb kiegészítők, ha üzletben járok, meg az élelmiszer üzleteket imádom. Jobban érdekelnek a felnőttek dolgai, érdekesebb, mint a barátnőim picsogása a fiúkrol. Imádok sorozatot is nézni, de azokat a tipikus tömeg sorozatokat, amit minden tini néz, mint a stranger things, nagy pénzrablás meg rivardale, stb, azokat egyáltalán nem bírom, talán azért is, mert ennyire felkapott, jobban kedvelem a Koreai történelmi kosztümös drámákat, és a mai napig imádom a meséket. A telefonomon is inkább csak játszok, néha Facebookozni szoktam, ott leginkább csak az asszonysutyorgó köt le. Már alig várom, hogy felnőtt lehessek, külön költözhessek, dolgozhassak, úgy utálom, mikor a családban is, nem osztanak fel velem semmit, mert még pulya vagyok, az állításuk szerint. Egyébként bármennyire is furcsa, én szeretek élni, élvezem is az életet, és nincs az a pénz, amiért én átlag tinivé váljak, mint a többiek, de azért néha elgondolkodtató, hogy vajon miért vagyok ilyen? Mi történt időközben, míg idáig értem?


Köszönöm, hogy elolvastad! ❤️


2021. okt. 28. 23:36
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
A legtöbb ember úgy érzi, hogy ő más, mint a többi vele egyidős.
2021. okt. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nincs ezen mit gondolkodni. Csupán normális vagy és életre való. 22 évesen dolgozom és albérletem élek. Mindenem megvan amit szerettem volna. 😁

Instagramon látom a régi ismerősöket meg személyesen néha. Semmit nem változtak. Folyton csak a bulizós képeket rakosgatják fel és szülőknél laknak. Most szórakoznak mert fiatalok. Részben igaz, de ha minket nem érdekel az jó. Már most előrébb vagyunk az életbe. 😌 Nem muszáj az átlagot követni mert nem biztos, hogy azzal előrébb jutsz.


22/f

2021. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
42%

Elsőre azt gondoltam, tényleg nem vagy átlagos.

De aztán írtad az asszonysutyorgót...

Szívem, az a fosbúk pöcegödre!

2021. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
45%
#2 Mert aki dolgozik, meg albérlete van, annak tilos szórakozni járni? :D Én 22 évesen dolgoztam, tanultam, és szórakozni is jártam. Nem érzem, hogy emiatt bármivel is hátrébb lennék most, mint a kortársaim. :D
2021. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
55%

Az emberek nem egyformak es ami most nem erdekel, az kesobb majd lehet, hogy fog, hiszen meg csak 16 eves vagy.

Semmi nem tortent, mindenki azt erzi ilyenkor, hogy mas, mint a tobbiek, stb stb, ez termeszetes, eletkori sajatossag. Majd rajossz te is, hogy annyifele ember van a vilagon, mint egen a csillag, nincs ebben semmi extra.

2021. okt. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
57%
És a barátnőid picsogása mivel is rosszabb, mint az asszonysutyorgó? Az főleg nem áll össze, hogy miért lennél érdekesebb, különlegesebb azért, mert a dekorációk jobban lekötnek a boltban, mint a ruhák.
2021. okt. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen, ez elég nyugtató válasz volt. 😊 Tök jó, hogy már külön élhetsz, remélem ennyi idősen, már én is el tarthatom magam, és megmutassam a szüleimnek is, én biztos nem maradok a nyakukon, mint a bátyám, aki 25 évesen költözött el. 😆 Én mihint elkezdek dolgozni, már itt se vagyok, a legnagyobb vágyam, hogy ki költözhessek Amerikába, mert ez az ország sajnos egyre jobban megy tönkre felé 😔
2021. okt. 28. 23:56
 8/38 A kérdező kommentje:
#6, bocsánat, de nem értem mi bajotok az asszonysutyorgóval, néha azért akadnak ott jó bejegyzések is, de hát kinek mi, viszont én sosem kommentelgetek, posztolgatok, likolgatok, csak olvasok. Illetve azt sem értem, hogy honnan szedted azt, hogy én feljebb valónak érzem magam, amiért egy ruhás üzletben a dekorációk jobban le kötnek, ezt egy szóval sem említettem, csupán azt, hogy furcsa, hogy jobban érdekelnek, mint a ruha. Voltam már barátnőkkel így, de én nem tudtam egymás után 10 pólót is felvenni, válogatni, fotozgatni magam a fülkébe, örülni, hogy jujj de szuper póló stb stb 🤷‍♀️
2021. okt. 29. 00:02
 9/38 anonim ***** válasza:
76%

Kislany vagy meg, ha kirohogod a testvered, mert 25 evesen koltozott el. Szerintem nem igazan vagy tisztaban az arakkal, a munkaval es ugy az egesz elettel, ha ugy gondolod, hogy minden ennyire egyszeru.

Es ugy amugy egy erettsegivel a kezedben mihez fogsz kezdeni? Nem tudom, hogy mennyire elet az, ha talalsz valami szar melot kvazi vegzettseg nelkul es naprol-napra elsz, de legalabb elmondhatod, hogy elkoltoztel 18 evesen.

Es a tovabbtanulas? Valami szakma? Barmilyen normalis terv a jovore nezve? Mert ez nem hangzik tul jol, de leginkabb eleg szarul.

2021. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
49%

Ez nagyon ritka szerintem, de örülök, hogy van még ilyen aki ebben a korosztályban teljesen más a többitől. Én is így élek, szinte senkivel nem beszélek, mert mindenki ez a tipikus tini. Nem tudom miért én lettem a "kiválasztott", aki mindig kilóg a sorból. Mondjuk mindig felnőttek között voltam, valahogy nem találtam sosem a helyemet a többiek között. Sajnos ez elég nehéz, mert nem lesz egyszerű olyan embereket találni akik így látják a világot. Nekem sem jönnek be azok a dolgok amiket írtál, taszítóak.

Én sokat voltam egyedül, talán így alakulhatott ki ez a "világ nézet".

Moziba is csak egyedül tudok menni. Legalább azt mondom, hogy különb vagyok a sok "tini" közül.

Nem írtam semmi hasznosat szerintem, de nem hittem volna, hogy van még valaki, aki ilyen.

Ez egy nagyon nagy érték.

18/f

2021. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!