Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt milyen embernek nevezik?...

Ezt milyen embernek nevezik? És miért ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm. Aki 30 éves .

8 alltalánost járta ki. Soha életébe nem volt bejelentett munkahelye. Otthon lakik a szüleinél, annyi külömbséggel, hogy a ház melletti melléképületet alakította ki magának szobának.

1 évbe párszor elmegy ilyen alkalmi munkát csinálni. Ilyen segédmunkát csinálni de az sem tart 2-3 napnál tovább.

Unalmába egész nap alszik, elérni képtelenség felefonon.

Ha ígér valamit hogy pl jön és ségít akkor se jön álltalába mert képtelen felkellni reggel.

Az otthoni dolgokat csereberéli adja el mikor milye van.

Amit alkalmi munkán meg keres azt is bulira költi , meg hülyeségekre , utanna panaszkodik nincs pénze.

Amugy meg egy nagyon jó lelkű ember , az utolsót is oda adná másnak. És adja is.

Ez miért jó neki? Miért ilyen? Ha nem lesznek szülei mit kezd az ilyen magával?



2021. okt. 29. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Ingyenélőnek. Kihasználja a szüleit ők meg hagyják ennyi. Az, hogy nem dolgozik gond, de nagyon sokan mamahotelban laknak ennyi idős korukig, csak mellette pénzt gyűjtenek dolgoznak.
2021. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesznek szülei kiadja a házat valakinek és abbó él.


Az ilyen emberre szokták mondani, hogy tékozló fiú.


Ezernyi oka lehet.

A rossz neveléstől a súlyos lelki sérülésig.

2021. okt. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Egyébként meg az ő dolga, kinek mi köze hozzá? Magaddal foglalkozz inkább, ha szarul jár vele az ő dolga.
2021. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3.-as….

Mikor egyedul eltem hozzam is feljott 1-2 hetekre.

Mert amugy el lehet vele lenni meg nevetgelni.

Lehet majd en segitek egyszer rajta honnan tudod?….

Csak erdekelt mitol ilyen es ez ilyen embernek mi lesz a sorsa. Mert talan erdekel.

2021. okt. 29. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ilyen voltam 29éves koromig, én azért voltam olyan adakozó, mert ezzel próbáltam magamhoz láncolni a haverjaimat...

Aztán 29éves koromra elfogyott mind... akkor kezdtem azon gondolkodni, hogy kéne valamit kezdeni magammal... csináltam egy szobafestő mázoló szakmát, elkezdtem benne dolgozni, ma már látom, mennyire életképtelen egy barom voltam, és hogy mennyi időt elpazaroltam a semmire.

World of warcraft, meg sörözés a haverokkal... közben sokan a szakmámban hazat egzisztenciát építettek maguknak... en meg most 35évesen 10 ev lemaradással most állok csak neki.

2021. nov. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!