Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Minek nevezik azt, és gyakori-...

Minek nevezik azt, és gyakori-e az a képesség, hogy valaki, ha feldühítik, képes szándékosan vagy akaratlanul is fejfájást okozni egy másik embernek?

Figyelt kérdés

És ha a (mondjuk nem szándékosan, de akár szándékosan) okozott fejfájást ugyanúgy, koncentrációval és energiaátadás vizualizációjával teljesen meg is tudja szüntetni?


Komolyan kérdem...


2016. szept. 28. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
8%
Cián kapszula
2016. szept. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

A "nyolc napon belül gyógyuló sérülést okozó, könnyű testi sértésnek nevezik, és aki nincs lebénulva deréktől felfelé, az többnyire képes rá" válasz frappánsabb lett volna.

Bocsi, trollok, amiért én magam lőttem el ez a remek válaszlehetőséget. :(


Ezek után légyszi írjon valaki, aki jól értelmezi a kérdést, és tudja is rá a választ...

2016. szept. 28. 22:02
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Semmi gond, bár én inkább téged sajnállak, hogy egy ilyen maszlagot te tényleg elhiszel.
2016. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Figyelj, velem történt...
2016. szept. 28. 23:08
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
Hogy megfájdult a fejed? Képzeld velem is... Áldassék az ezotéria!!!
2016. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem pontosan így történt, nem csak egyszer, és a másik oldalon voltam, de azért áldassék a lekezelő stílusú szűk látóköröd.


Azért kérdeztem rá itt, mert az interneten nem igazán találtam infót róla, és nem tudom eldönteni, hogy ez valami általános, semmi extra dolog-e, amit mindenki meg tud csinálni egy kis koncentrációval (a válaszaidból kiindulva nem az, vagy legalábbis te nem csináltál még ilyet), vagy ha nem, akkor mégis micsoda.

2016. szept. 28. 23:21
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Tisztítsd meg a szíved és fejfájás helyett inkább segítséget adj másoknak.
2016. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
19%
Ilyenben hiszel, de fogadjunk hogy egy ateista vallásgyűlölő vagy.
2016. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Aki terjeszti mesélőnek,

aki elhiszi, hiszékenynek nevezik.

2016. szept. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
telekinezis fele lehet.nalam neha elektromos cuccok purcannak ki ha ramjon az idegbaj.
2016. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!