Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Barát kifordulása önmagából?

Barát kifordulása önmagából?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó régi barátom. Együtt kezdtünk boxolni 20 éve, együtt csajoztunk, együtt voltunk benne mindenféle dolgokban.

Láttam ahogyan csodálatos apa lett belőle, annyira boldoggá tette, hogy nem hittem el, hogy a nagy bunyós napja fénypontja az volt, hogy viszi a kislányát a játszóra meg bringázni.

De ennek vége.

A nője megcsalta, majd a lebukás után lelépett a gyerekével, és utóbbiba olyan szinten van belebetegedve, hogy nem ismerni rá.

Régen ő rettegett volt de már hosszú évek óta ennek vége. Elég volt egy nézése, ha valaki ezt fel merte emlegetni és azonnal kuss lett.

De most megint elkezdett visszajárni régi ismerősökhöz, akikkel elmegy mindenfelé, meg verekedik. És mikor hallottam, hogy leverte ezt vagy azt az ismert arcot akkor tudtam, hogy baj van.

Átmentem hozzá a múltkor, hogy mi van?

Erre megölelt és kérdezte, hogy vele töltöm e az estét. Mondtam hogy ráérek, erre telefonálgatott, majd 1 óra múlva csöngetett két fullos csaj, ő meg röhögve mondta félpiásan, hogy meglepi!

Megköszöntem miután elmentek a nők és elkezdtünk inni...és amikor elmentem wc re miután visszajöttem, a kislánya sátrában találtam meg ahol úgy sírt, mint egy gyerek, hogy belehal abba, hogy nem lehet a gyerekével, akit ő vitt minden nap oviba, ő ment érte, minden pillanata csak róla szólt.

Én is elbőgtem magam bakker. Kívülről nézve ez kú rva vicces lehetett, hogy két nagydarab izmos fószer úgy bőg beba szva mint a kisgyerekek, de átérzem a veszteségét.

Másnap mutattam neki egy oldalt az- apák az igazságért-ahol az ellen veszik fel a harcot az apák és ügyvédek, hogy rosszindulatú kö csög hűtlen nők a gyereken keresztül próbálnak nyomást gyakorolni a volt társukra apákra.

Ettől úgy megörült, hogy remélem visszatér önmagához és ez talán megoldás is a dologra, mert ő akarja nevelni mindenképpen a kislányát.


Vagy ezen kívül hogyan segítsek neki?


2021. okt. 29. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Azért én meghallgatnam ezt a rosszindulatú köcsög nőt is, mi történt valójában. Ez csak a ti verziótok. Ebből kifolyólag nem igazán lehet véleményt mondani.
2021. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából semmi extra nem történt. A baratomnak volt egy súlyos balesete és a full alfahimből fél évre egy kiszolgálgatott ápolásra szoruló ember lett. Es amíg tartott ez a szitu a nője félrement amíg ő a felépülésért küzdött. Majd lebukás után betegen otthagyta a gyerekét is ellopva. Ennyi a szitu.
2021. okt. 30. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy nem kell mindig mindkét oldalt ismerni (1-esnek szól).

A történetből nekem az jött le hogy az apuka egy remek ember csak ténylegesen balszerencsés.

A kérdező kommentje ezt meg is erősíti.

Van egy mondás hogy egy kapcsolatban a férfi hűsége akkor teszik próbára amikor sikeres és a nő hűsége akkor amikor szegények lesznek.

Szóval ez az eset inkább az anyukát jellemzi mint a kérdező barátját.

2021. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De igen, ismerni kell mindkét oldalt. A bíró sem mond ítéletet úgy, hogy kizárólag a felperes történetét hallja.


Nem tudni mi játszódott le a nő lelkében, mi vezethetett idáig. Nincs joga ítélkezni senkinek.


Viszont a békés további együttműködés mindkettejük érdeke lenne, sőt, mindhármojuk, a gyereké is.


Ez a kapcsolat már elromlott, és sokan a múltat boncolgatjak, holott inkább a jövőt kéne megbeszélni normális hangnemben.

2021. okt. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A történetből nekem az jött le hogy az apuka egy remek ember csak ténylegesen balszerencsés."


Hát lehet, lenne kva nagy meglepetés, ha tényleg ismernéd a családot. 😂😂😂

2021. okt. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös: Pontozz le ha akarsz nem érdekel. Amúgy ez nem tipikus eset, rengeteg ilyen történetet lehet olvasni a neten. Angolt, magyart. Szóval nem elkülönített eset.

A nőknek sokszor nagyobb hatalmuk van a gyámság kérdésében mivel a rendszer elavult.

Nem minden anya jó anya és a bíróság sokszor megsem vizsgálja a helyzetet mielőtt döntenek.

És mint látod utólag az is kiderült hogy a nő hagyta ott meg megcsalta mert derogált neki a lesérült férjét ápolni.

2021. okt. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz élete lehet, de abból a szempontból biztosan szerencsés, hogy egy olyan ember a barátja, mint te. Le a kalappal előtted!


29f

2021. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!