Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Egy nagyon jó...

Mit tegyek? Egy nagyon jó ismerősöm kifordult magából.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy nagyon jó ismerősöm és a közelmúltban több rossz dolog is érte őt. Azóta teljesen ki van fordulva önmagából. Flegmázik mindenkivel, bunkó olyanokkal akikkel nagyon jó viszonyban van.

Szeretnék segíteni neki, de nagyon elutasító. Remélem, hogy ez csak egy átmeneti állapot, de idegesít, hogy nem tudok semmit tenni. Valamit lehet tenni, hogy hamarabb átvészelje az egészet? Hogy viselkedjek úgy, hogy azt ne érezze támadásnak és utasítson el? Én 28 éves vagyok, Ő most 31,tehát ez nem egy tinédzser kori hiszti.

Nagyon aggódok érte. Nem vagyok egy vallásos ember, de már napok óta imádkozni is kezdtem érte. Egyszerűen bármire képes lennék érte.

Tudtok bármit tanácsolni?



#aggódás #kifordulás #Önmagából
2020. jún. 2. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát...Remélhetőleg ez tényleg csak egy korszak. Ha imádkozni akarsz javaslom a muszlim imát (előtte van egy rituális mosdás, ha érdekel szívesen küldök priviben videókat, hogy mit hogyan kell. Ja, keresztényekkel nem fogok vitatkozni, természetesen elfogadom, ha nem. Mindenesetre szurkolok, hogy gyorsan újra a régi legyen :>
2020. jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk mi történt nem igazan lehet tanacsod adni. Mond el neki amit ide leírtál éa próbáld viselni a kirohanásait. De csak addig amíg nem teszed vele tönkre saját magad. Utana nem tudsz mást tenni csak megvárni hogy ő keressen normális stílusban.
2020. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!