Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt miért van rengeteg megkese...

Itt miért van rengeteg megkeseredett, beszólogató, másokat bántó ember?

Figyelt kérdés

Nagyon sok témakör kérdései alatt látom, hogy teljesen egyszerű kérdések alatt egyből beszólogatnak a kérdezőnek. Mindenbe belekötnek, direkt leszólják az embert.

Vagy valaki komolyan ebben leli örömét?


2021. okt. 30. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Én magamból indulok ki: szerintem sok köztük az olyan egykor naiv ember, akit kihasználtak és megkeseredett annyira, hogy többé nem tud különbséget tenni a beszólogatás és objektív kritika között. Közben mérhetetlenül utálja magát minden ilyen komment írásakor, de már kiszipolyozták belőle a feltétlen jóindulatot és segíteni akarást. Kiégett érzelmileg.
2021. okt. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Pont az előbb kívánt halált nekem egy torz lelkű alak itt pusztán azért, mert annyit írtam, hogy mindenki saját teste feletti rendelkezést elfogadom (oltás téma), és senkit nem gyűlölök, döntsön bárhogy. Viccen kívül, ész nélkül mindenkinek pusztán ezért elkezdett halált kívánni. Kételkedem, hogy az ilyenben valaha volt jóindulat, én viszont az ilyen emberek miatt is kukáztam a társadalom 90%-át.
2021. okt. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Sok az unatkozó ember és jobb, meg értelmesebb tennivaló híján ide jönnek osztani azt, ami nekik sincs.

Az a kevés, aki próbálna segíteni, hát sokszor azt is leszólják. Pedig jót ír.

De, ha megfigyeled, akkor nagyon sok az értelmetlen kérdés.

Sokszor az is kiderül, hogy a kérdező tudja a választ, de az nem tetszik neki és amikor más megírja ugyanazt, akkor leszólja, hogy ezt ő is tudta, de neki más, általában olcsóbb kell.

Viszont akkor ezt miért nem írta a kérdésbe?

Na mindegy.

Ha valami fontosban kérdésed lenne, akkor ne ide tedd fel. Szerintem.

2021. okt. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

fordítottja is igaz, ahogy a 3-as is írta.

A kérdező gyakran önigazolást keres, nem választ. Aztán ha rávilágítanak a válaszok az igazságra/helyes útra, akkor meg a kérdező meg van sértődve, mert másra számított. Ez van.

2021. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek az oldalnak a NEM tematikus (nem tudományos/tech stb) kategóriáiba sérült emberek járnak. Én úgy érzem és gondolom. Plusz itt írásban és névtelenül olyanokat merünk írni, amit szóban az életben nem mondanánk ki, talán a másik háta mögött sem.

Hát ezért.


Plusz a magyar nép lelkiállapota kollektíven rossz és egyre rosszabb.

2021. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Én simán a szemébe mondanám, hogy "melletted a feketelyuk egy fényes Nap", de nem értené meg.

Ha meg lehülyézem, akkor feljelenthet és még én adhatok a fizumból, mert ő egy idióta.

De ez Németország.

Már így is visszahallottam, hogy panaszkodott a főnöknek, mert barátságtalan vagyok.

Pedig csak türelmes voltam.

2021. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak itt az oldalon, kinn az életben is hemzseg a sok ilyen kretén.
2021. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Tegyük hozzá 10-ből 7-8 kérdést ugyanaz a "keménymag" gyárt le és nyilván le van szólva az a kérdező akit egy napon 3x felteszi ugyanazt az "ártatlan" kérdést.
2021. okt. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapból idegbeteg ez az ország. Aztán van egy uszítő miniszterelnöke. Ez aztán így egy "jó" konstelláció".
2021. okt. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-es mert erre van igény sajnos. Ugyanúgy, ahogy igény volt Győzike show-ra, Maunika show-ra, Valótlan világra, közben meg sokan tették az eszüket, hogy na ők sose néznek ilyeneket. Sajnos primitív, buta, gyűlölködő társadalomban élünk.
2021. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!