Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a meggazdagodást...

Miért csak a meggazdagodást látom kiútnak a monoton, esetleg megkeseredett és unalmas életből?

Figyelt kérdés

Ezért milliószor lehordtak már. "dolgozz inkább házasodj meg és örülj hogy van mit enned" kaliberű válaszok tucatjait kaptam meg. Pedig dolgozok, 22 éves korom ellenére nem is kevés pénzért. Sok felnőtt sem keres ennyit. 19 éves korom óta melózok, sosem voltam semmirekellő naplopó, építem az életem mégis le (akarnak) rántani. Most komolyan velem van a baj vagy csak rossz közegben mozgok? Nem megerősítés kell (semmiképpen!!) Hanem nagyon őszinte válaszok.


Már ott tartok hogy titkolom mit tervezek és csinálok a hobbiktól kezdve bármiig mert minden baj a környezetem bő 90%-nak.



2020. máj. 20. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Rossz közeg. Az örülj hogy kezdetű mondatok tipikusan a minimumkóros emberek szójárása.
2020. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem támogató a szűk környezeted, akkor lehet, hogy nem ártana felülvizsgálnod a kapcsolataidat. Azok, akik folyamatosan le akarnak húzni és ellenzik a bármilyen fejlődést, azoktól meg kell válni (nyilván, ha lehet). Ha pedig a közeli családtagjaid húznak vissza, akkor rá kell ismerned, hogy a belső szorongásaikat, félelmeiket vetítik ki rád. Ebben az esetben a kényes témákat kerüld, beszélgess a terveidről, céljaidról, pénzügyekről hozzád hasonló emberekkel.

Én azt ajánlom, hogy ha már addig eljutottál, hogy jól keresel, akkor tanuld meg a pénzt saját szolgálatodba állítani, magyarán jól bánni a pénzzel. Ehhez milliónyi olvasmány áll rendelkezésedre. Vannak pénzügyi blogok is.

Egyébként jól látod, a pénz ad szabadságot, nyugalmat. Ehhez azonban tudatosan kell élned az életed, konkrét célokkal.

2020. máj. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Könyv : 12 szabaly az élethez
2020. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A megkeseredett es unalmas eleten a meggazdagodas csak ideiglenesen fog segiteni.

Dolgozz a celjaidon, de szerintem nem artana kicsit belulre is figyelni.


Persze nem ismerlek, nem tudom, hogy ki vagy, es milyen ember, csak azt tudom, hogy ezek a dolgok sose egy iranyuak.

2020. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Rossz közeg.


Most akarok vállalkozást indítani. Eddig akinek felhoztam, hogy "kellene egyet indítani" csak negatív dolgokat sorolt ellene.


Megtanultam nem elmondani senkinek. Megcsinálom egyedül, ha a környezetem ilyen negatív. Aztán élvezem amikor majd irigykednek.

2020. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Rossz körökben mozogsz, az egyértelmű, de a leírásból nem derült ki egyértelműen számomra az összefüggés a kérdéssel.

Mindenki körülötted a meggazdagodást látja kiútnak és te is?

2020. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a let elviselhetetlen konnyusege faj.

Eloszor vannak a kituzott celok, de aztan elfogy a motivacio. Ha nincs miert megkuzdeni.

2020. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na azzal nincs baj. Nem ismerek olyat amire elég pénz mellett ne lennék képes én ne akarnék megtenni.
2020. máj. 21. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!