Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van így ezzel hogy...

Más is van így ezzel hogy egyszerűen nem szeret/tud képen mosolyogni?

Figyelt kérdés
Nem szoktam képeken mosolyogni, mert nem tudok úgy muszályból, mert szerintem akkor olyan fejet vághatok mint aki down-kóros... Más is jár hasonló cipőben?
2021. okt. 31. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok
2021. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is.

Nekem az vált be, hogy inkább csak próbálok "kedvesen" nézni, mintha mondjuk egy olyan emberre néznék, aki bejön nekem. Nagyon minimálisan mosolygok, alig látszik, de alapból olyan börtönőr nézésem van, szóval annál azért jobb :D

2021. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én, nem is áll jól a mosolygás
2021. okt. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én se szeretek, nem is nézek ki jól ha mosolygok
2021. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel. Engem végtelenül felbosszant, ha valaki előírja nekem, hogy mosolyogjak mondjuk fénykép készítésekor. Sajnos nekem se előnyös a mosoly, a fogkirakós meg pláne, de ettől még nem vagyok mélabús, ismerem a jókedvet. A korlátoltság, meg nem értés viszont irritál.
2022. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!