Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az eladók közül miért mindig...

Az eladók közül miért mindig az igénytelen, kócos boszorkányok a legparasztabbak?

Figyelt kérdés

A nőies, magára valamit is adó nők teljesen normálisak velem.

Van egy gyógyszertár, ott van egy ilyen múmia, már 100 méterről látszik, hogy fáj neki az élet. Normálisan eddig még nem sikerült hozzám szólnia, mindig ingerült, ideges, arrogáns, köszönni még 1x se sikerült neki.



2021. okt. 31. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Ki vannak égve.
2021. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
66%
Ha eladó lennél, hidd el egy idő után eleged lesz a sok emberből és nem érdekel majd az hogy épp egy vevőnek nem fogsz köszönni véletlen :) Voltam eladó, tapasztalat. Többet nem lennék eladó.
2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk meg a MÁV pénztáros duzzog, húzza a száját, ha valaki jegyet vagy bérletet akar venni.

Piliscsabán :DDD

2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Most őszintén, ha te úgy néznél ki mint ahogy leírtad a nőt, te nem lennél ilyen? Hát milyen szar lehet a tükörbe néznie, persze hogy paraszt. Szard le, elég baj ez neki. Nekem egy szomszédom ilyen, úgy beszél az emberekkel mint akiket a seggéből húz ki (szintén boszorka kinézet, az arcár van írva a gonoszság). Egyszer elküldtem a francba, azóta velem normális.
2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

mert lehet, hogy frusztrált, és nem a kinézete a legnagyobb baja; lehet vele is csomószor így bántak; és már alapból egyből, védekezik, és legjobb védekezés a támadás, ha ő már egyből visszatámad, lehet régen ö is kedves volt az emberekkel ,de aztán rájött, hogy nem ér vele semmit,mert nem kap vissza tőlük semmit, ők se kedvesek vele, v mittudomén. lehet, hogy nagyon fáradt , leterhelt, saját gyerekeivel lehet, hogy nem bír, lehet,hogy rossz a párkapcsolata v nincs is neki, lehet, hogy régen volt, de nagyot csalódott, és azóta nem találja érdemesnek adni a külsejére annyit feltétlenül, mert nem akar ő már egyrészt se párkapcsolatot se, másrészt meg másoknak se megfelelni



de amúgy simán lehet az is még,hogy nem látja szépnek magát,


alacsonyka pici az önértékelése, akár még ez is lehet, meg még összefügghetnek ezek a dolgok egymással



nemtudoménezeket,csaktippelgetek,remélemjókatírtam,hamegbántottamvalakitakkorbocsi

2021. okt. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Te kérdező. Azt próbáltad már, hogy úgy mész oda, hogy TE vagy kedves VELE? Mármint nem arra gondolok, hogy elmorogsz az orrod alatt egy jó reggeltet, hanem hogy tényleg kedves vagy, mosolyogsz, megköszönöd a segítségét stb. Érdemes lenne legalább kipróbálni.
2021. okt. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Alapesetben mindenkihez kedves vagyok, de a google értékeléseiből nézve az üzletnek nem csak nekem volt vele bajom. 2.5 pontja van...

A többi normális, kedves eladó meg emiatt a trampli miatt szív, lehet.

2021. okt. 31. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert mindegyik neked és csakis neked akar tetszeni.
2021. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Dehogy. Azt mondták neked akarnak.
2021. nov. 1. 00:15
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Mert azok még a régi paraszti életmódot folytatják: pálesz reggel éhgyomorra, aztán máris megvan, miért idegbeteg...
2021. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!