Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lusta nőként van esélyem...

Lusta nőként van esélyem szorgalmas férfit találni? Hogyan lehet nem lustának lenni?

Figyelt kérdés
A lusta alatt azt értem, hogy nem szeretem pl. a munkát, házimunkát, tanulást, de nagyon szeretek olvasni, kirándulni, sportolni. Szóval nem az életre is lusta vagyok, csak bizonyos dolgokra. 35 éves vagyok.

2021. nov. 1. 10:19
1 2
 1/14 Girlll3 ***** válasza:
44%
Én is ilyen vagyok
2021. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem lusta vagy, hanem gyerekes.Ezeket a kötelességeket nem szeretni kell, hanem megcsinálni.Mások se szeretik, ne aggódj.
2021. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha nem mosogatsz el magad után, tőlem húzhatnál. El sem tartanálak (annyira azért nem nagy cucc, ami a lábaid között van). Én is lusta vagyok, de nem életképtelen. Szóval nem, értelmes férfit így nem találsz.


F/29

2021. nov. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó nagy papucsot.
2021. nov. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi, igyekszem
2021. nov. 1. 11:19
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd amit tanulsz és olyat dolgozz, amit szeretsz. A házimunkát fel lehet dobni pl zenehallgatással vagy fel lehet fogni pihenésként.
2021. nov. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Tehát egy igénytelen "nő" vagy. Komolyan, te koszban, porban élsz otthon? Mosatlan ruhákban jársz ki az utcára?

Őszintén, remélem nem nevezed magad a nagybetűs nőnek. Szégyellem, hogy vannak ilyen igénytelenek.

Anyád is ennyire igénytelen és lusta? A házimunkát nem szeretni kell, hanem megcsinálni, mert kötelességed. Én utálok főzni, mégis megcsinálom.

Majd ha lesz gyereked a gyerekeddel végezteted el az összes házimunkát?


Te nem érdemelsz kapcsolatot, se családot. Majd ha agyilag is felnőttél rá, majd akkor esetleg kiérdemled.

2021. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha jó nő vagy akkor persze.

Persze ha szexuálisan azért beleadsz mindent.

2021. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nincs ellenedre a bdsm világa, és az sem zavar hogy a pasid alárendelt (sub) lesz, akkor van esélyed. (Hiszen akkor Te leszel a domináns fél, a párod meg lesi minden kívánságod.) Ilyen pasiból van elég sok, aki nem talál párt magának, mert a "nők" nem nagyon szeretik ha a másik fél alárendelődik. Más kérdés hogy hosszabb távon derül ki az is, hogy kivel mennyire működik ez az egész. Szóval ha ilyet akarsz, akkor tudatosan keresni kell :)

36/F

2021. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4%

Baszki ennyi hülyét. Fényezzétek még magatokat...

Én is rendetlen vagyok, nyugi, nem célirányosan kerestem pasit, a férjem is rendetlen, aránylag boldogan élünk a nem túl élére vasalt házunkban a 3 szintén rendetlen gyerekünkkel.

Aki szakít veled a mosatlan miatt, azzal legalább hamar rájössz, hogy nem illetek össze. Kifejezetten rendes embert ne akarj, csak megkeserítitek egymás életét.

2021. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!