Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire voltatok szorgalma...

Ti mennyire voltatok szorgalmasak, jó tanulók középiskolában?

Figyelt kérdés
Mindig megírtátok az összes házi feladatot, amit egy nap feladtak? Rendszeresen készültetek óráról órára vagy csak bejelentett dolgozatokra, felelésekre tanultatok? Illetve, ha publikus kb. mennyi volt az átlagotok?

2019. jún. 3. 07:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%

Négyes, ötös voltam végig, az érettségim kitűnő lett

Nem írtam mindig házit és elég lusta voltam, de az óráról órára készülés általában megvolt, kénytelen voltam, mivel rengeteg felelés és röpdoga volt.

2019. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanuló voltam, de nem voltam szorgalmas. Házit azokból a tantárgyakból írtam, amikből érettségiztem, illetve ha egy-egy tárgyból dolgozatok helyett egy nagyobb beadandó volt, azt is megírtam. A legtöbb tárgyból nem készültem óráról órára, a dolgozatokra tanultam, a feleléseket nem jelentették be előre, úgyhogy volt, amire jó jegyet kaptam, mert előző órán odafigyeltem és volt, ami 1-es lett. Az átlagom kb 4,6-4,8 körül volt, kitűnő egyszer sem voltam gimiben.
2019. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

4,6-4,7 volt az atlagom. Nem keszultem minden órára, csak dolgozatokra. Kituno sosem voltam, viszont erettsegin sikerult mindenbol osszhehozni az 5-ost.


Tanulni nem kellett sokat tanulnom, mert a matekot nagyon konnyen megertettem, nyelvet (angol) szinten, tobbi targybol Meg nagyon jol tudtam magolni.

2019. jún. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Első két osztalyban szorgalmas voltam igyekeztem a jegyeim is jók voltak, utana jöttek régi ismert tanárok az általánosból mivel a 2 iskolát összevontám es megkaptuk a cseszegetős tanarokat, pofára mentek folyamatos jellegel, es rauntam az egeszre ugyh. a másik két év az katasztrófa volt 3,2, az éretsegi meg 4,5 jol sikerült.
2019. jún. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire. Eretsegim sincs, de nem is kell mert zseni vagyok. Nekem nem erossegem hulyesegeket betanulni azt visszamondani😂😂😂
2019. jún. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
Szorgalmas, az nem voltam. Alapjáraton szünetben írtam házit, mert otthon van jobb dolga is az embernek. De jó tanulónak jó tanuló voltam, 4-es 5-ös, főleg abból, ami suámított is. Tesiből meg énekből volt, hogy közel álltam a bukáshoz, de valahogy mindig feltornásztam legalább 3-asra év végére, szóval sosem volt 4 alatti átlagom. De minden mehváltozott, mikor a tűz népe támadást indított és egyetemista lettem. 😂
2019. jún. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát döglusta voltam

Ami érdekelt azt megirtam de minden fobtos dolgozatra a maxot nyujtottam magamból

3,9volt általában az átlagom voltam négy felett is

Érettségi az is 4-5 egyedül a matek 3-as 4% hiján voltam a négyestöl

Mivel senkit nem érdekelnekezek most fura volt leirni

2019. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Semennyire. Házit csak akkor írtam, ha úgy éreztem, szükségem van gyakorlásra, de amúgy nem is igazán kaptunk házikat. Csak a bejelentett, írásbeli dogákra tanultam, szóbeli felelések előtt max. átolvastam az anyagot. 2-es-3-as tanuló voltam átlagban, voltak tantárgyak, amikből 5-ös, néha, a rosszabb féléveim után 4-es voltam (természettudományi tárgyak, matek, ill. német), de a humán tárgyakból, meg az ilyen értelmetlenekből, mint a földrajz, tesi, stb., azokból 2-es.

Érettségin nekem lett az egyik legjobb az eredményem az évfolyamon, 2 db 4-esem lett (a magyar meg a töri) és 4 db 5-ösöm (mert érettségiztem kémiából is).

2019. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

:DDDDDD

Én voltam a leglustább az osztályban, még arra se vettem a fáradságot, hogy óra előtt szünetben lemásoljam a házit, nem még hogy otthon megírjam. :D

Nem igazán tudok felidézni olyat, hogy leültem volna tanulni.


Az átlagomra nem emlékszem, de az érettségik mind 80% fölött sikerültek.

2019. jún. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Látom azért a lustaság ellenére az érettségiből egész jó jegyeket hoztatok ki. Remélem velem is így lesz. :D
2019. jún. 3. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!