Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az, aki ennyire...

Milyen ember az, aki ennyire figyel arra, hogy ne mondjon magáról semmit, közben csak a legjobbat akarja láttatni?

Figyelt kérdés
Ritkán találkozom vele, évente párszor, de ezeken a napokon több időt kell vele eltöltenem. Ami feltűnt, hogy borzasztóan próbálkozik, hogy valami angyali arcot mutasson. Volt olyan szituáció, hogy valaki nagyon gorombán viselkedett előttünk, akkor is úgy tett, mintha ezt ő észre sem vette volna, csak mosolygott. Mindenki más felhúzta a szemöldökét, de ő akkor sem akart elárulni semmilyen reakciót. Semmi negatív reakció semmire, csak mosolygás. Semmi személyesről nem beszél, csak az időjárásról, vagy amit épp látunk ott ahol épp vagyunk, ilyesmi. Valami furcsát, természetelleneset érzek ebben. És ami a legfurább, hogy két olyan eset volt, amikor nagyon hirtelen, és váratlanul felcsattant, ha akartam volna, meg is bántódhattam volna rajta, de nem vagyok túlérzékeny. Gondolom páran nem fogják megérteni a kérdésem? A lényeg, hogy érzem rajta, hogy valami angyali álarcot akar felhúzni, és valami miatt mintha nagyon tartani akarná a távolságot. Lehet nem vagyok neki szimpi, de közben meg annyira jónak akarja mutatni magát, össze vagyok zavarodva. Azért is félek, mert mindig az olyan emberek ejtettek pofára, akikről azt hittem tök jófejek.

2021. nov. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom sokat csalódott és nem mer nyitni az emberek felé. A mosolygós emberekbe pedig nem kötnek bele, békénhagyják őket.
2021. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy szégyell valami, vagy valami komplexusa van magával kapcsolatban?
2021. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Az is lehet, hogy nem bírja a kritikát.
2021. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Felsőbb pozícióban van, elvileg egy sikeres, okos nő. Rólam ezt nem lehet elmondani :D
2021. nov. 2. 22:56
 5/5 anonim ***** válasza:
83%
Ezt most úgy tudom elképzelni, mint a Harry Potterből Umbridge.
2021. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!