Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gondoljátok, hogy ez a...

Nem gondoljátok, hogy ez a fogyasztás emberhez méltatlan?

Figyelt kérdés

Szerintem állatias ez a kéjsóvárság, ez a fogyasztás és az ezáltal okozott sekélyes öröm. Szerintem az ember jobb ennél, és jobban is kell viselkedjen.Nem akarnak különbek lenni az emberek ennél? Már csak emberi mivoltukból adódóan is törekedniük kéne a testi, állatias örömök visszaszorítására és a lelki, szellemi örömök elérésére.Hogy közelebb kerüljenek az istenné váláshoz.

Ezt ateistaként írom

16/f



2021. nov. 3. 16:09
1 2 3 4 5
 1/41 acelsziv ***** válasza:
100%
Mi a csöves bánat van?
2021. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Egy életed van és azt is el akarod cseszni ezzel a fajta korlátolt, rigid gondolkozással? Végül is jogod van hozzá, de talán kinövöd :D
2021. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%
Kölök vagyok de nincs punci kategória. Ne parázz, nem késtél le semmiről 16 évesen.
2021. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
34%
Nem, az ember is ugyanolyan ösztönlény, mint bármelyik állat. Nem fogunk istenné válni, mert semmi közünk hozzá, csak egy patkány a legtöbbünk. Valamikor voltak még jól nevelt emberek meg volt gerince a legtöbbnek, de amióta ez a nagy liberalizmus van, hogy mindenki azt csinálhat, amit akar, nincsenek noszogatva, hogy ezt mégsem így kéne, azóta fasza tört mindennek.
2021. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mire gondolsz?
2021. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi lét pont hogy 2 részből áll, vannak az állatias örömeink, a szex, a jó kaják, stb, és van a magasabb rendű beteljesülés, amikor egy nagyobb célért dolgozol, képzed magad és hasonló magasztos dolgok. Ettől ember az ember, hogy mindkettő megvan bennünk.
2021. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
5ös arra gondolok, hogy szerintem az együttlétnek kell örülni, a jó beszélgetéseknek, a sportnak, a szerető közegnek, akár a szeretkezésnek(nem a dugásnak), a szép látványnak, egy könyvnek, zenének, és nem az evésnek, ivásnak, vásárlásnak, kúrásnak, drogozásnak
2021. nov. 3. 16:42
 8/41 anonim ***** válasza:
84%
Oh abszolút, és emellett napi 50 korbácsütéssel kell kiűznünk magunkból az ördögöt.
2021. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
Nem. Szerintem lehet örülni a gyűlöletnek, a hatalmaskodásnak és a bosszúnak is. És ezek az örömök semmivel sem alávalóbbak az előbb felsoroltaknál
2021. nov. 3. 16:51
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más szerez örömet és ettől szép az egész. Amíg nem árt vele senkinek, addig nincs értelme beleszólni.
2021. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!