Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nő aki szerint "1 milliós...

Nő aki szerint "1 milliós fizetés alatt nem férfi egy férfi" igényes vagy a fogyasztáskultúra áldozata?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Szimplán megélhetési r rongy.
2021. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Igényes??

Egy szokásos aranyásó prosti...

2021. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Kanye West - Gold Digger
2021. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem az alapján mondanám azt valakire hogy igényes, hogy megmondja hogy mennyi legyen a fizetése egy férfinak.

A fogyasztáskultúra áldozata lehet, de az nem biztos hogy ebben mutatkozik meg igazán.

Nem tudom hogy ilyet tényleg hallottál-e valamilyen nő szájából, de ilyet szerintem értelmes ember nem mond.

2021. nov. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk úgy, hogy a hölgy antitézise.
2021. nov. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Igényesnek is lehetne mondani, amennyiben ő is le tud tenni ennyi összeget a közös kasszába és nem nettó 200 ezres fizuval, közalkalmazottként stresszeli halálba ezzel a férfiakat.
2021. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
42%

Szerintem tök mindegy, ő dolga.

Mások meg mást várnak el a partnertől, ennél akár sokkal hajmeresztőbb dolgokat is (pl. viselkedjen úgy, mint az anyja vagy mint egy cseléd).

2021. nov. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pofátlanság. De azért ez nem is hatalmas osszeg, nemzetkozi kontextusban.
2021. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Ezt hívom nőként csupaszvalagú kullancsnak. 😂 A balekot sem sajnálom, aki leáll vele, teljesítve az elvárásait, de a szememben a tápláléklánc alján van az ilyen nő. Arra jók, hogy jól érezzem magam hozzájuk képest, amiért én meg tudom magamnak venni, amit akarok és még a páromnak is tudok adni dolgokat a csupasz seggemen kívül.
2021. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Egy magának állandó magányt megelőlegező csotrogány.
2021. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!