Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja/hiszi sok...

Miért gondolja/hiszi sok ember, hogy a másik gondolatolvasó?

Figyelt kérdés

Ezzel a jelenséggel egyre többször találkozok, munkahelyen is, és nagyon idegesítő egy idő után.

Amikor megkérdezem, hogy miért nem lehet(ett) ezt konkrétan elmondani, akkor meg jönnek a terelések, kifogások, meg "miért nem gondolsz te is ugyanarra mint én".


Én mindig direkt vagyok mindenkivel, sosem játszottam ilyen hülyeséget, hogy majd elszórok valami részletmorzsát, aztán a nagy részét olvassa ki a fejemből, mert értelmetlen időpocsékolás az egész. De úgy vettem észre, hogy egyre több ember űzi ezt a játékot, nem csak munkahelyen vagy privátban, hanem akárhol. Ha meg megmondja valaki, hogy bocs de nem vagyok gondolatolvasó, mondd el konkrétan mit akarsz, akkor az illető van felháborodva.


Titeket idegesít ez? Vagy mi a véleményetek az ilyen emberekről? Hogyan kezelietk?


Miért csinálja ezt sok ember, amikor ők maguk/senki sem gondolatolvasó?



2021. nov. 4. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Egyre több ember űzi ezt a játékot..." Nem, nincs ilyen világjelenség, nálad van vmi probléma a mások dolgainak észlelésével, valószínűleg nem "fogod" a metakommunikációs jeleket.
2021. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És az nem lehetséges hogy kicsit nehéz a felfogásod? Mármint, a konkrét infók, ami másnak elég hogy megértse miről van szó, neked csak részletmorzsa.
2021. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, idegesít engem is
2022. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!