Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Telepatikus képeségekkel...

Telepatikus képeségekkel rendelkező ember ellen, hogyan lehet védekezni?

Figyelt kérdés
Konkrétan gondolatolvasó emberre gondolok.

2021. júl. 27. 00:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Sehogy.
2021. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Gondolj valami csúnyára vagy perverzre, akkor tuti elmegy a kedve tőled. Vagy pont hogy megjön:D
2021. júl. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
Fóliasapka
2021. júl. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Nem gondolatolvasó, csak jó megfigyelő, jó emberismerő és jól ki tudja következtetni, mit, miért csinál valaki.
2021. júl. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4-es: háttal nekem, nem tudom mit tudna megfigyelni egy telepata.
2021. júl. 27. 10:39
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Ismer, tudja miken járhat az eszed.

Én is simán kitalálom a gyerekeim gondolatát. Feleségem is sokszor az enyémet. De volt, hogy bejelentkeztem négyszemközti beszélgetésre munkahelyen a nagyfőnökhöz és ő kitalálta, miért akarok vele beszélni. Most már idősebb vagyok, most már én is értem, hogyan találta ki, de akkor még fiatal voltam és teljesen meg voltam döbbenve.

Az első kormány idején Antall József miniszterelnököt meghívta 3 MDF-es politikus Lakitelekre egy kis beszélgetésre. Antall meg, mikor odaért, előadott egy javaslatot - ami pont az volt, amit ők akartak, csak Antall egy másik (általa könnyen irányítható) személyt nevezett meg az adott tisztségre. Az a 3 politikus meg elképzelni sem tudta, melyikük árulta el a titkos tervet. Eszükbe sem jutott, hogy Antall egyszerűen kitalálta, mit akarnak tőle pont ők, pont ott (ui. Lakitelek szimbolikus hely volt az MDF idejében).

2021. júl. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Telepátia tudom hogy létező dolog, mert nekem is volt párszor ilyen élményem, de abban nem hiszek hogy valaki bármikor képes olvasni a másik ember gondolatát. Ennek szinte zéró az esélye.
2021. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Grimfox ***** válasza:
75%
Nem valószínű, hogy tényleg képes rá. De ha ez aggaszt, akkor az elutasítás a legegyszerűbb módszer. Ahhoz, hogy két ember között akár egyoldalú, akár kétoldalú telepátia működjön, kapcsolat szükséges. Ezt ha az egyik fél elutasítja, a másik fél nem tudja áthidalni. Már az is sokat segít, hogy ha a jelenlétében mondokatod magadnak pár tucat alkalommal, hogy "XX(a személy)képtelen olvasni a gondolataimban". Persze cold reading, és hot reading ellen ez nem véd meg, mert az nem a gondolataidban olvas, mégis úgy tűnik, azokat találja ki.
2021. júl. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Legilimencia
2021. júl. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Az ilyen emberek általában bölcsek, nem kell ellenük védekezni, mert a jóságot szolgálják.


De ha véletlen nem így lenne, akkor csináld azt, amit meditációkor csinálsz. Ne foglalkozz vele, csak legyél el az elmédben semleges energiákkal.

2021. aug. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!