Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Aki teljesen rá tud hangolódni...

Aki teljesen rá tud hangolódni egy másik ember érzéseire, nézőpontjára az gondolatolvasó?

Figyelt kérdés
Egyszerre szólalnak meg és mondanak ki dolgokat tökéletes pontossággal. Aki bárkire rá tud így hangolódni az mit érhet el az életben?

2017. dec. 27. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Csomószor futok bele olyan helyzetbe hogy valaki magát k-rva jó emberismerőnek tartja. És akkor kigondolja hogy ha ő valamit mond nekem, akkor én mit válaszolnék rá, és ő hogy válaszolna, és erre én mit válaszolnék... Vagy ha mondom egy fél mondatot, akkor odagondolja a mondat másik felét amit ő talált csak ki.


Kérlek kérdező te ne legyél ilyen ember!

2017. dec. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem erre gondoltam :) szintén ismerek ilyen embert. Ez a dolog más. Félelmetes.
2017. dec. 27. 15:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Nézd, én nagyon jó emberismerő vagyok, egy idő után tudom, hogy ki mire hogy reagál majd. Tudom mikor hazudik, mikor mondd igazat, stb. De semmit nem lehet elérni vele az életben, mert MINDENT nem lehet kitalálni, pláne nem előre. Lehetne manipulálni az embereket, de van szabad akarat is. Ha XY valameddig bólogat nekem, és teljesíti a kívánságaimat, attól még gondolhatja, és megteheti, hogy pl holnap pofán vág, és ezt én nem fogom ELŐRE látni. Ott volt Hitler. Na ő nagy manipulátor volt, azt hitte, hogy minden német imádta, mégis több merénylet is volt ellene.
2017. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Az emberben rengeteg dolog (érzékszervek, agyterületek) foglalkozik azzal, hogy mit csinál a másik.

Ezért lehet egy ilyen elképzelésed, de ez nem igaz.

Pusztán az érzékszerveid alapján, az agyaddal elképzeled, hogy ő mit érezhet, vagy gondolhat.

Aztán ez vagy bejön - vagy nem.

2017. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De hogy lehet akkor az, hogy a kettő ember egyszerre szólal meg és ugyanazt mondja? Ugyanazt gondolják és egyszerre bőkik ki. Ez pedig egy nagyon gyakori jelenség és a könnyen hangolódó fél ezt akárkivel meg tudja csinálni.
2017. dec. 27. 23:18
 6/16 anonim ***** válasza:

Mint említettem: követed a jeleket, amelyeket a másik ember ad. Nézz utána pl. a tükörneuronoknak.

Amúgy miért a tudományokban kérdezel, ha ezotériás választ vársz?

2017. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak simán választ várok.
2017. dec. 28. 10:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor akár el is fogadhatod a választ: NINCSEN gondolatolvasás.

Külső jelekből tippelés van. NÉHA nagyon jól bejön - sokszor meg nem jön be.

Nyilván te az előbbit jegyzed meg, az utóbbit meg elfelejted.

2017. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"De hogy lehet akkor az, hogy a kettő ember egyszerre szólal meg és ugyanazt mondja? Ugyanazt gondolják és egyszerre bőkik ki. Ez pedig egy nagyon gyakori jelenség"


Tényleg olyan nagyon gyakori jelenség? Ha így lenne, nem kellene már harmadikféleképpen magyaráznod, hogy tudjuk, milyen jelenségre gondolsz. Nem lehet, hogy csak neked tűnik olyan nagyon gyakori jelenségnek valamiért? Én is találkozom néha ilyesmivel, de azért azt nem mondanám, hogy olyan nagyon gyakran fordul elő. Mondjuk úgy évente néhány alkalommal, de ennyi meg simán belefér a véletlen kategóriába is.

2017. dec. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Khm. Egy óra leforgása alatt néhány alkalommal.
2017. dec. 28. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!