Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változtatnom kellene magamon,...

Változtatnom kellene magamon, ha csak 2-3 ember kedveli IGAZÁN a személyiségem? 20/L

Figyelt kérdés
Elég sok embert irritálok, ha egyre jobban megnyílok feléjük vagy szimplán nem tetszik nekik, ahogyan gondolkodom. Sokszor voltam kiközösítve, pedig nem hinném, hogy ártalmas ember lennék. Jó hallgató vagyok, megbízható, vicces, békés, cuki, beszédes… ezeket hallom vissza magamról, akik jobban megismertek. Nem tudom, mi idegesítő bennem, de érzem az emberek türelmetlenség/kedvtelenségüket, ha velem vannak.

2021. nov. 4. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Ízlések és pofonok, nem kell mindenki kedvében járni, ettől szép az élet.
2021. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Én kíváncsi lennék rád :)

De ugye ezt így nem is lehet megmondani, hogy hol lehet a gond.

2021. nov. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Amíg nem tudni miért fordulnak el tőled az emberek, ha akarnál se tudnál változtatni, mert nem tudod, hogy min kell... Rossz szándék nem igazán hiszem, hogy van, de vagy önismereted nincs, vagy rosszul ítéled meg, hogy ki szeret. Pl én is túlkötődő vagyok és én is voltam nagyon sokszor úgy, hogy "Naba sszameg engem mindenki utál", holott ez egyszerűen nem volt igaz
2021. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Ha türelmetlen vagy, akkor mások is türelmetlenek lesznek veled
2021. nov. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3# Túlkötődő vagyok.
2021. nov. 4. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Vagyis kullancs, aki folyton a másik nyakán lóg. Mondjuk ki.
2021. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez amúgy mit jelent? Tapadsz, mint a csiriz?
2021. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szimpla ismerősökkel nem ilyen vagyok. De mostanában van egy ember, akihez kötődöm, viszont ez nem kölcsönös, mert mindig én keresem őt. Szóval, max hetente egyszer írok rá, hogy ne tűnjek kullancsnak.

Az exemre voltam rátapadva, de tanultam az esetből. Ettől függetlenül, ha megkedvelek valakit, kötődni fogok hozzá és próbálok nem nyomulni, mert az ellenkező hatást érem el. Remélem érthető.:D

2021. nov. 4. 18:42
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Akkro az a baj, hogy mindig te keresed, ő meg nem? Akkor ne keresd!
2021. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy baj, ezért is próbálok várni… Nem írtam neki lassan 1 hete. Bár így is rosszul esik.
2021. nov. 4. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!