Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is egy szerencsétl...

Szerintetek is egy szerencsétlen vagyok? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni.


22 éves srác vagyok, munkanélküli, barátnőm még nem volt, barátaim sincsenek.

Néha úgy érzem, hogy egy született bal..sz vagyok, még a családom is szinte gyerekként kezel.

Érettségi után nyitottam egy vállalkozást nagybátyámmal, mivel volt tőke, de nem volt nyereséges, és néha kívánom, hogy bár néztem volna inkább valami munkát, mert még munkatapasztalatom sincs.

Pár hete lett volna egy külföldi munka, de iratintézésnél tűnt csak fel, hogy a személyim nemsokára lejár, így mire megkaptam az újat, betelt.

Sokszor úgy érzem, hogy az emberek retardáltnak néznek és már én is kezdem azt gondolni, hogy életképtelen vagyok.

Ráadásul volt mikor megkérdezték, hogy tervezek-e családot stb., én pedig elgondolkodtam azon, hogy én még nem is éltem, nem is csajoztam, semmi. Tehát "öreg" vagyok.

Pedig sokszor elterveztem már, hogy változtatok magamon, de azt se tudom hol kezdjem el. Gátlásos vagyok valamennyire, de szerintem ezt könnyen fel tudnám oldani magamban.

Elég kusza lett ez a kérdés, tudom, de fogalmam sincs hol kezdjem el. Van itt olyan, aki hasonló cipőben járt és megváltozott?



2019. szept. 14. 15:22
 1/3 nemaRendőrség ***** válasza:

19 évesen 120 kiló voltam és 183cm

Rádöbbentem hogy undorító vagyok, soha nem volt még barátnőm, szociálisan retardalt stb

21 éves koromra sikerült leadnom 50 kiló zsírt és felszedni nem kevés izmot

Szerencsésre alakult átbaszás után bekerültem egy társaságba ahol rengeteget fejlődött a személyiségem

22 évesen már volt 2 barátnőm, és egy munkám hála hogy 19 évesen elkezdtem változni, mindkét kapcsolat szarul alakult de az most mindegy

23 évesen jöttem össze asszonykámmal és nevetségesen sokat keresek

2019. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gondolkodásodon elsősorban, hiszen ha bebeszéled magadnak a sok hülyeget akkor az fog megvalósulni. Minden fejben dől el,tehát ha MOST változtatsz,akkor megváltozol.
2019. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem se jött össze sok minden, 23F vagyok és csak az utóbbi évben kezdtek jóra fordulni a dolgaim, hogy elvégeztem egy gyors IT tanfolyamot, utána kaptam munkát. Azelőtt minimálbéres munka volt és egy abbahagyott egyetem.


Ne add fel, sosem késő.

(Valamint vallástól függetlenül tanácsolom, hogy imádkozz, hogy lelkileg mindig ok legyél belül. Ha ez meg van a többi is menni fog.)

2019. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!