Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oltásellenesek! Van valami...

Oltásellenesek! Van valami értelmes, észérvekkel alátámasztható indokotok is vagy csak vagdalóztok?

Figyelt kérdés
Amiket olvasni szoktam, hogy ezért meg azért oltásellenes valaki, az mind tételesen cáfolható. Pl a legnagyobb baromság, hogy "hosszútávú mellékhatás". Az mRNS felezési ideje órákban mérhető, úgyhogy kb 2 nap alatt kiürül az egész a szervezetből. :)

2021. nov. 5. 06:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
5%
Nem Viktorta mondja vezet minket.
2021. nov. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
70%
Én azért nem oltatok mert nem bizom az orvosokban. Mert kb szarnak az emberre.
2021. nov. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nincs. Adasd be magadnak az összes oltást, cimbi.
2021. nov. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
De nem, engem csak érdekelne, hogy milyen gondolataitok vannak, milyen érvek alapján hoztatok döntést? Vagy ösztönlény módjára "belém ne rakjanak semmit, nem tudom mi az, de ne" "logika" alapján?
2021. nov. 5. 06:54
 5/45 anonim ***** válasza:
36%
A COVID veszélyességét tagadók azt állítják, hogy minket a fideszbábok vezetnek az orrunknál fogva. Holott pont ők, akik folyamatosan a fideszbábokat figyelik, én a nevüket is csak azért tudom, mert a face elém dobja és a címet elolvasom. Sokszor pont ők nem tájékozódnak külföldi oldalakról, az emberi szervezet működésének alapjaival sincsenek tisztában és nincsenek önálló logikai levezetéseik. Csak annyi, hogy amit a fideszbáb mond, az csakazértse igaz és pont.
2021. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
71%

Nem

Tartok

Igényt


Ebben nincs semmi nehezen érthető szerintem.

2021. nov. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
75%

#2 ez egy oltásnál, ami nem a dokiktól, hanem a kutatóktól függ, elég ostoba érv.

Rossz helyre nem lehet beadni az oltást, és máshogy elcseszni sem tudják.

2021. nov. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
69%
Engem a kamuzas zavar.
2021. nov. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%
Oke. De azért hadd tudjam mar meg hogy lehetek e ra allergias. A haziorvos szerint mindegy de o telefonon gyogyit. Visszakerdeztem, hogy a gyogyszer allergiam szamit? Jaaa az igen. Kérdezzem meg az oltoponton.
2021. nov. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
53%

"Ebben nincs semmi nehezen érthető szerintem."

Mivel társadalmi kockázatot jelent a döntésed, veszélyeztetsz vele másokat, azért van nehezen érthető része.

2021. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!