Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nemi erőszak feldolgozása?

Nemi erőszak feldolgozása?

Figyelt kérdés

A dolog régi. Öt évvel ezelőtt történt és férfi vagyok.

A bátyám megismerkedett egy nővel, akinek volt egy kislánya is. Összejöttek, majd össze is költöztek. És kérdeztem a bátyámat, hogy mit szól ehhez a kislány apja, de azt mondta nem számít, az a pali egy senki.

Viszont folyamatosan arról beszélt mikor találkoztunk, hogy az apa nem hajlandó lelépni, sőt követeli a kislánya láthatását. És akkor megkért, menjünk el a sráchoz beszélni.

El is mentünk a srác házához- ez már eleve gyanús volt nekem, hogy olyan gazdag hogy háza van-ahol jött az apa, de én már első ránézésre láttam, hogy nah ez pont olyan forma, akivel az életben nem húznék ujjat, a bátyám meg odarontott, hogy te csicska így meg úgy. Összeverekedtek, de a srác pillanatok alatt a földre küldte bátyámat, majd kést vett elő és többször megszúrta a lábát.

Ezek után elővett egy pisztolyt amit rám fogott és kényszerített, hogy menjünk be a házába, ahol bilincset vett elő és kibilincselt minket a radiátorhoz, miközben végig ott volt a pisztoly.

Ezek után telefonált és megjött 2 haverja, akik még durvábban néztek mi mint ő. És mintha mi sem történt volna, nyugiban elkezdtek piázni, meg nevetgélni, miközben a bátyám vérzett. Én annyira féltem, hogy remegni kezdtem. Ekkor odajött hozzám az apa, megsimogatta az arcomat nevetve, én elrántottam a fejem és azt mondta-a bratyód tönkretette egy kisgyerek életét. Tönkretette egy kisgyerek gyermekkorát. Elvette tőle azt a személyt aki a legjobban szereti. Szerinted mit érdemel ez? Majd mielőtt válaszolhattam volna, ott volt a két nagydarab akik össze vissza vertek, majd úgy, hogy a bátyám lássa, leszorítottak a földre és az egyikük megerőszakolt. Ezután bátyám karját és lábát olyanra törték, hogy olyan lett mint a rongy, majd mondta neki az apa, hogy őt nem érdekli a nő, lesza rja, és tudja, hogy féltékenységében jött ide hozzá. De ha nem veszi rá a nőt arra, hogy mondjon le a gyerekről, akkor anyánkra és apánkra is ez fog várni ami ránk.

Ezután kocsiba raktak minket és kiraktak.

A sztori vége az, hogy az apához került a felügyeleti jog ezek után, viszont én hiába jártam utána 1 évig pszichiáterhez, nem tudom ezt feldolgozni. Sem azt amit velem tettek, sem azt amit a bátyámmal, aki nyomorék lett, sem azt, hogy ez nekik mennyire hétköznapi volt. De a legborzasztóbb felfogni azt, hogy hasonló szituban én hogyan viselkedtem volna. Hogy van egy családom kisgyerekem és elszakít tőle a nőm. A pszichiáterem szerint ez volt az a pont ahonnan nem volt visszaút, mert a bátyám nem vette számításba azt, hogy mit is jelent szülőnek lenni, főleg ha a szülő nem lemondott a gyerekéről, hanem elragadták tőle akarata ellenére.


2021. nov. 6. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Szép mese 😂😂 szilánkosra verték a rokonod lábát, azután a gyereket meg odaadták az apának
2021. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Történt valami eljárás?
2021. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem történt. Ha történt volna akkor szerintem mára halott lenne az egész családom.
2021. nov. 6. 21:54
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magyarázta a báttyád ez esetbe a csont szilánkosra törését?
2021. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Már nincsenek együtt azóta a nővel. Azzal magyarázza, hogy a nő nem mondta el neki teljesen, hogy milyen szintű gengszter a pali, ferdített róla.

Szerintem meg a mai napig nem látja be, hogy nem kicsit nézte be azt, hogy kit is talál be.

Egyébként a bátyámat a mai napig meg szokta látogatni,kb évente. Legutóbb mosolyogva mellé ült a buszon, mert előtte gondosan kifigyeli-kifigyelteti merre jár majd elmondja, hogy mekkora öröm neki az hogy mankóval járni látja. És a végén minden alkalommal leköpi a magatehetetlen embert.

2021. nov. 6. 22:18
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Mármint az orvosnak/doktornak mit mondott? Nem hétköznapi hogy egy embernek szilánkosra törik a végtagjaiba a csontjai, ilyen balesetről nem tudok amire rá lehetne húzni.


Amúgy nagy szerencséje lehetett így is a báttyádnak, a csont szilánkok 1 végtagnál is nagy veszélyt jelent a több erekre.. Nem hogy több.

2021. nov. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Tehát megerőszakoltak, a tesódat tönkretették, és te azon filózgatsz, de szar lehet az erőszakolónak, hogy nincs vele a gyereke?
2021. nov. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
7es olvasd végig.
2021. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Oké és a tesód meghalt? Mert lábon szúrják, ott artériát biztos ért és elég gyorsan el vérzett volna! Gondolom a megerőszakolás bejött neked! És persze feljelentést se tettél! :D

Ha engem megerőszakolnának kB utána addig keresném a mocskot, amíg meg nem találom és még nem ölöm! Törtem el embernek a kezét/lábát, szóval megőlni se lenne gond! Olyan kamu vagy, mint a szar! Szlávi Bucsu, mond neked valamit? Na ő gengszter volt!

2021. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Meseee habbal.
2021. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!