Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet feldolgozni a...

Hogyan lehet feldolgozni a gyerekkori bántalmazást?

Figyelt kérdés
Nem önjelölt pszichológusok véleményére vagyok kíváncsi, hanem olyanokéra, akik átéltek ilyesmit, és valóban sikerrel megküzdöttek vele. Tehát akik ezek után teljes értékű életre voltak képesek.

2021. jún. 20. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Fizikai-lelki-szexuális?
2021. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Így együtt.
2021. jún. 20. 20:48
 3/4 anonim válasza:
100%
Ez engem is érdekelne, én terápiára járok,azóta sokat változtam,lazább lettem, kevesebbet fáj a hasam, hátam, ritkábban vagyok beteg, de még nem igazi a helyzet. Még mindig gyakran vagyok szomorú ok nélkül, és nehezen tudok felszbadult spontán lenni, meg nagyon sokat agyalok mindenen.
2021. jún. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek más az,ami segíthet.Nem mindegy,hogy mit okozott a taruma,például Borderline személyiségzavart vagy PTSD-t vagy depressziót vagy ezek és más pszichés betegségeket/állapotokat stb.

Van pár pszichoterápiás módszer,ki kell tapasztalni,hogy Neked melyik válik be,melyiket érzed,hogy segít stb.

2023. ápr. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!