Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet hogy nekem nem való az...

Lehet hogy nekem nem való az élet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utálok élni. Azt hiszem nem való nekem az élet és ez rendben van. Mindenki maga dönti el hogy mi való neki, mert érzi azt. Én ezt érzem, jogom van véget vetni ennek, ha nem akarom végig csinálni, mert az én életem és ha én úgy döntök hogy nem kell ez nekem, eldobhatom. Azt hiszem elhatároztam. 17/L

2021. nov. 7. 05:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Ez így elég melankólikus aranyoskám. Életuntnak érzed magad pedig még nem is vagy 60 éves. Bezzeg akinek már a kazetta B oldala forog, az mit mondjon.. de jó lenne még több időt élni: a barátokkal lenni, spanyolul tanulni, a kedvenc komikusom új szerzeményét meghallgatni (nem azt amit az elmúlt 40 évben ismételget), nevetni,énekelni, táncolni végtag fájdalmak nélkül..legalább te próbálj ki kérlek 1-2- őt ezek közül, ha már más nem teheti meg ..
2021. nov. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Nincs kedvem semmihez, üresnek érzem magam
2021. nov. 7. 06:09
 3/33 anonim ***** válasza:
87%
Változtatás nélkül ne várj változást. Mással is így volt annak idején, aztán kiderült, hogy az csak a jéghegy csúcsa.
2021. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
épp az hogy nem akarok változást, meg akarok halni
2021. nov. 7. 06:22
 5/33 anonim ***** válasza:
47%
Akkor rajta. Így is túlnépesedés van. Egyébként nekem is vannak problémáim, mindig is voltak, én sem szeretek élni, nem is szerettem szinte soha, mégsem ölöm meg magam.
2021. nov. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Képzeld el hogy ne legyenek érzéseid, képtelen legyél a boldogságra, és tedd hozzá még azt az érzést mintha meg lennél halva. Mit szólsz, lehet így élni? Próbáltam küzdeni, de az ember egy idő után feladja. Nem érzek semmit, mintha nem lenne kapcsolat a világ és köztem. Mintha nem élnék. Mindegy mert leírni ezt az érzést nem lehet. De mindenesetre nehéz. De ugyanakkor nagyon nyugodt is. Túlságosan is nyugodt. De mégis jó.. Néha elég idegesítő tud lenni azért
2021. nov. 7. 06:29
 7/33 A kérdező kommentje:
06:28 ez más :)
2021. nov. 7. 06:30
 8/33 A kérdező kommentje:
nincsenek problémáim, de utálok élni
2021. nov. 7. 06:30
 9/33 anonim ***** válasza:
85%

Igazad van.

Miért is élnél tovább?

Beleuntál, semmi nem úgy sikerül ahogy elképzelted. Nap mint nap elárasztod magadat a kérdésekkel hogyan lehetne jobbá tenni, változtatni annak érdekében hogy ne ezt érezd. Tanácsot is kértél már, próbáltál barátkozni, közelebb kerülni az emberekhez, megbeszélni problémáidat a családdal, esetleg szakemberhez fordulni.

Te mindent megtettél és az élet mégis ilyen csúfosan elbánik veled.

Döntöttél. Hogy jól-e? Erre nem kapod meg a választ, hiszen már nem lesz lehetőséged új és új szemszögből megismerni az életed, mert eldobod magadtól.

2021. nov. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit tegyek.

Napok óta nem tudok aludni s egyre rosszabb lesz a kedvem. Igazából szeretném új szemszögből megismerni az életet, de egyelőre olyan helyzetben vagyok amiből nincs kiút, s csak én tudnám megteremteni magamnak a kiutat ebből. De az még évekbe telik, és nincs erőm hozzá,egyre gyengébb vagyok

2021. nov. 7. 06:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!