Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet/kell együtt élni...

Hogyan lehet/kell együtt élni azzal, ha a legjobb barátod meghal?

Figyelt kérdés
Úgy értem.. mi ilyenkor a teendő? Lehet ugyan úgy folytatni mindent, lehet teljes, boldog életed?

2018. okt. 2. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Keresni kell más barátokat.
2018. okt. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj bele, ők elköltöztek, de a lelkük tovább él.
2018. okt. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat , hacsak a múlton rágòdsz akkor soha nem leszel boldog.Ezt te már nem tudod visszacsinálni , felejsd el a mùltat és koncentrálj a jelenre és a jövődre.Csak így lehetsz boldog.
2018. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, ezek az általános dolgok, amiket mindenki mond. De ha mélyen belegondoltok a helyzetbe?
2018. okt. 2. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Miért?Most őszintén mit tudnál tenni?Nem tudod se visszahozni az életbe se visszatekerni az időt.A természet törvényeibe semmi beleszòlásunk nincs és nem lesz soha.Én is vesztettem el családtagokat , barátokat, kedvenc háziállataimat.És ez ellen mit tudtam tenni?Semmit.Te még élsz,használd ki.

2018. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!