Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nem beszél magáról, az sunyi?

Aki nem beszél magáról, az sunyi?

Figyelt kérdés
Ha egy emberi kapcsolatban az egyik fél nyitott, őszinte, vállalja önmagát, a gondolatait, érzéseit, a hibáit is, tehát teljesen vállalja önmagát, a másik fél pedig max meghallgatja az illetőt, de önmagáról nem beszél, viszont a másiktól tapintatlan dolgokat kérdez. Semmilyen beszédtémába érdemileg nem kapcsolódik be, viszont kontrollálni akar mindent, és önkényes szabályokat állít. A másik fél mivel őszinte, nyitott könyv neki, de ő pedig olyan amit fentebb írtam. Az ilyen ember sunyi, és szándékosan titkolózik?
2021. nov. 7. 08:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem is hugy sunyi..lehet, de zakkant is...en nem beszelnek ilyennek magamról
2021. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Már én sem teszem. Ellehetetlenít mindent. Szabotálja a dolgokat, helyzeteket csak azért hogy az ő szabályai érvényesüljenek.
2021. nov. 7. 09:02
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy köteles te sem elmondani neki mindent. Ha pedig nem tetszenek a szabályai, nem kell belemenned
2021. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nagyon sunyi vagy nem is tudom megmondani milyen. Ha közlöm hogy ennek így nincs értelme, akkor egyből előáll valami manipulációval, de mindenért a környezetét vagy a körülményeket hibáztatja. Hogy pl azért figyelmetlen mert rossz a nspja/hete. Hogy megviseli ez az amaz. Lényeg hogy mindig van valami kifogás a viselkedésére de sosem önmagával magyarázza.
2021. nov. 7. 09:08
 5/17 anonim ***** válasza:
Le kell s.arni!
2021. nov. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam. Akkor kétsegbe esve megkeres, hogy mi van velem? Egyedül ilyenkor érdeklődő.
2021. nov. 7. 09:24
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor is le kell s.arni,ha megkeres!

Megmondani neki,hogy nem vagy kíváncsi rá!

Ilyennel nem tudsz mást!

Míg meg nem döglik,és nem kezd a koporsóban oszlani,nem fog valtozni.

2021. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A teljes képet kell nézni. Ahogy leírod, ez tényleg nárcisztikus manipulációnak tűnik. De az elzárkózás önmagában még nem biztos, hogy az. Már én sem szívesen osztok meg magamról mélyebb dolgokat, mert megtapasztaltam, hogy olyankor értetlenkednek, kioktatnak, vagy később visszaélnek az elmondottakkal. :/
2021. nov. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8as de jó amit irtál! Azt elfelejtettem, hogy ő az aki bizalmatlan, de az elvárja hogy a másik ember bízzon benne! Amiről tudja hogy jól esne neked, és megtehetné hogy megteszi, direkt nem teszi meg, mert akkor már úgy érezné a másik irányítja őt. A helyzeteket úgy alakítja, hogy mindig az legyen amit ő akar. Bármit teszel, mindig vmilyen formában, másnem szabotázzsal de érvényesiti a szabályait. Ha felszólalok a tilkapások és visszaélések ellen, akkor megkapom hogy ne drámázzak, lépjek túl rajta. Ha vmit mondd ami túlmegy a határaimon, és megkérdezem ez most mire volt jó? Azt válaszolja hogy csak kísérletet tett! Mi van?
2021. nov. 7. 09:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez neked miért fontos, es szamit annyira, hogy nem amarod megszüntetni?
2021. nov. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!