Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon sokat beszél, csak...

Nagyon sokat beszél, csak magáról, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, aki szinte csak magáról beszél, meg a körülötte történő dolgokról, rólam szinte soha nem kérdez, ha kérdez is, akkor belevág, vagy nem reagálja le. Szeretek embereket meghallgatni, de ez már nagyon sok nekem is és az utóbbi időben mintha súlyosbodott volna a dolog nála. Tudom, hgy vannak önző emberek, de ez olyan minta már kóros lenne. :D Szóltam már neki ezért többször is, de minden ugyanúgy ment tovább. Ugyanazokat a dolgokat elmondja sokszor. De rólam meg elfelejt dolgokat, mivel nem figyel oda. Az a baj, hogy régebben nagyon jóban voltunk, akkoriban nem volt ilyen, amúgy hagynám a fenébe. Van ilyen mentális betegség?


22/F



2017. febr. 22. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Nem betegség. Figyelmetlenség. Ha nem csak veled ilyen, hanem általában. Lehet nem direkt csinálja, de ha felhívtad rá a figyelmét, azért elgondolkodhatna rajta. Nyilván az önzőség, önimádat is jellemző az ilyen emberekre.
2017. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kész köszi. Á mindig próbálom felmenteni az embereket.
2017. febr. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!