Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít, amikor...

Titeket nem idegesít, amikor valaki csak magáról beszél?

Figyelt kérdés

Ráadásul olyanokat, amik tök rossz színben tüntetik fel az adott személyt.

Sok ilyet ismerek, de pl főnököm ritka idegesítő. Leül velem szembe, kérdez valamit, meg se várja míg válaszolok, és már mondja a magáét.


2018. márc. 22. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Velem gyakran cisnálják ezt emberek. Egyszerűen látszik a fejemen, hogy jó hallgatóság vagyok. Valószínű rajtad is látják, plusz a főnököd meg előjogának is tekinti, hogy alkalmazottként végighallgasd a pofázását.


Idegesítő.

2018. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De igen,egyre jobban.Az olyanoktól elhatárolódok.Volt neke is olyan "barátnőm" aki csak magáról beszélt,az ő gondjairól.Feltett egy kérdést ha a másik válaszolt rá olyan volt a tekintete mint az üvegfal.Látszott,hogy nagyon nem ott van,nem arra figyelt mit mond a másik,hanem az alkalmas pillanatban forditott a beszélgetésen és újból magára terelte a szót.Emellett tiszteletlen volt,ha rólam volt szó mindenről megfeledkezett,mindenből kihagyott.Eltávolodtam tőle,mert már nem érdekel a lelki szemete.Az ilyen nem változik,legjobb leépíteni.Ha felhívnád rá a figyelmét csak olajat öntenél a tűzzre,vagy ha látszólag érdekelné is,utána megint visszatérne minden a régi kerékvágásba.Nem mindenkivel passzolunk egymáshoz
2018. márc. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is imádom ezt. Kérdeznek tőlem, én végighallgatom, aztán amikor válaszolok, akkor vagy a szavamba vág, vagy nem is figyel. Sőt! Előző osztályomban az egyik lány kérdezett tőlem valamit, elkezdtem válaszolni, erre egy másik lány hozzászól miközben beszélek, a csaj oda néz rá, aztán le vagyok tojva, előrefordul, mintha nem ő kérdezett volna tőlem.


Mondjuk én azt is nagyon bírom, amikor megkérdezi, hogy elveheti/megnézheti a cuccomat, de közben már a kezében fogja. Olyankor kb gyilkos pillantással nézek az illetőre. Ha az egyik barátnőm csinálja az nem zavar, de ha szimpla oszt. társak vagyunk, ismerősök, akkor először várja már meg a válaszomat mielőtt elveszi!

2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része ilyen, így semleges témával kell visszaszólni, illetve errefelé terelni a hangsúlyt. Érdemes, ha többféle dologról van az embernek tudomása, mert ezzel ugyancsak felkeltheti a figyelmet, így nem csak magáról beszélni az ember.
2018. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!