Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nyugszanak...

Az emberek miért nyugszanak bele ennyire könnyen a kötelező maszkhasználatba?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 13:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Mert mit csináljunk? Gyújtsuk fel az országházat?
2021. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb még mindig elhiszi, hogy itt Mind meghalunk világvége van. Sajnos van ahol a munkáltató teszi kötelezővé, az ellen meg nem nagyon lehet mit tenni.
2021. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
46%

Mert a maszkot bármikor levehetem, ha zavar, ha kényelmetlen, ha fulladok.. ha beoltatom magam, és netán elkezdek tőle fulladni, vagy netán kijön egy nem várt mellékhatása akkor nem szedhetem ki a testemből az oltóanyagot... hanem megfulladok és kész, mire kiér a mentő.


Én folyamatosan hordom a maszkot. Nem is voltam beteg az elmúlt 2 évben, pedig a családból mindenki megfertőződött coviddal, influenzával, stb. és bizony együtt élünk.

2021. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%

Van egy rossz hírem. A kormány szerint hanyatló nyugaton sok helyen 2020 tavasza óta kell hordani a maszkot zárt helyeken. És elviselik.


Némileg lassabban terjed a COVID és más fertőzések ellen is véd.


Visszakérdezek: téged miért zavar?

2021. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Engem fontosabb dolgok foglalkoztatnak annál, hogy kell-e maszk vagy sem. Egyszerűen nem érdekel, ha előírják felveszem. Vannak a világban fontosabb dolgok, mint ezen hőbölögni.
2021. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
81%
Miért, mit kéne csinalni? Mellesleg igy sem kell maszkot hordanod ha ennyire nem akarsz, megbuntetnek 1x,2x többször, ha van rá pénzed csináld. Én sem örülök neki de hordom, boltban is ha sokan vannak, mivel babát várok és szeretném őt megovni és nem elkapni.
2021. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%
A világ civilizált felén már a covid előtt is viselték az emberek a maszkot egy megfázás esetén is. Ott mindenki tiszteli annyira a másik embert, hogy igyekszik nem megfertőzni másokat. Nálunk meg a szomszéd tehene mentalitás megy, így mindenki köhög, tüsszög mindenfelé.
2021. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
5-ös! Nyilván önmagában a maszkhordás nem olyan nagy probléma, bizonyos szempontból még haszna is lehet, cseppfertőzéssel terjedő betegségek ellen valamennyire véd. A probléma azzal van, hogy ez a fajta kötelező maszkhordás, a hülyének nézés egyik része.
2021. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
34%

Ha a kútba kéne ugrani parancsra, mert az "megvéd", azt is gondolkodás élkül megtenék.

Mondjuk, még a maszk a legkisebb baj. Legalább a sok mosdatlan idősnek nem érzem a szájszagát, mikor az üzletben liheg, köhög rám. A kézmosás alap,nem is értem, miért kell erre figyelmeztetni. De sok rendelet van, ami viszont netto hülyeség.

2021. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
Japánban évtizedek óta hordják, akkor is, ha nem kötelező, mert felfogják, hogy a saját érdekük (pl szmognál, betegség meg náluk nem is kérdés). Ennyit erről.
2021. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!