Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy előbb-utóbb...

Van rá esély, hogy előbb-utóbb visszavezetik tömegközlekedésre a kötelező maszkhasználatot? Van rajtam kívül még, aki szerint hiba volt eltörölni?

Figyelt kérdés
Ott liheg meg köhög bele mindenki a másik nyakába, képébe maszk nélkül a tömött buszon, mióta ez van azóta vagyok állandóan beteg, ősszel, télen kutya bajom se volt érdekes módon. Van rá esély, hogy előbb-utóbb újra elkezdik sokan hordani a maszkot a tömegközlekedésen?
2021. júl. 15. 03:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még most is hordják páran ha neked úgy biztonságosabb akkor hordjad nyugodtan, mondták is hogy nem kötelező de aki úgy gondolja nyugodtan viselheti
2021. júl. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Én is észrevettem, hogy a maszkos időszakban kevésbé voltam beteg. Te hordhatod a maszkot, bár a kérdésedből úgy tűnik, hogy szégyelled hordani, ha senki nem hordja, csak te, ezért szeretnéd, hogy mindenki hordja.
2021. júl. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a melegben szerintem nem lenne jó ha kötelező lenne, de amúgy te hordhatod.
2021. júl. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Csak hipochonder vagy, pszichésen ráfüggtél a maszkra ami az elmédnek ad egy fajta biztonságérzetet. Az emberek döntő többségének semmi baja nincs maszk nélkül, jól is néznénk ki ha ettől függne a földön az emberi élet és egészség ezután. :D
2021. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Sajnos van esély rá, pedig többet árt, mint használ.
2021. júl. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Rajtad kívül csak a rettegők szerint volt hiba eltörölni. Utáltam, mint a szart. A maszk volt a legrosszabb az összes intézkedés közül. Engem nem érdekelt, hogy nem lehet menni kondizni vagy étterembe, de hogy az utcán is maszkban legyek, az valami katasztrófa volt.
2021. júl. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Én továbbra is hordom az ffp2 maszkot zárt térben.nem voltam beteg már 2 éve,ami megvallom nem is olyan rossz.dehát a többség úgysem éri fel ésszel ezeket a dolgokat sajnos.inkánb nyafognak hogy meleg van a maszk alatt.szóval egy ilyen rendelkezést úgysem fogadna el a nagy többség..
2021. júl. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
#7 Felőlem te nyugodtan fuldokolhatsz a maszk alatt, csak nekünk normális embereknek ne kelljen.
2021. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7


Mint látható tenyleg nem..😊


Mindenki nyugodjon le a p.csaba. ugyis mindenki szépen veheti vissza, ha a s€gguket a földhöz verik akkor is. Mindenki szívni fog megint. Ugyhogy nyugi.

2021. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!