Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megint el fog veszíteni a...

Megint el fog veszíteni a kormány jó pár tízezer szavazót azzal, hogy kötelezővé tette a maszkhasználatot, a munkahelyek kötelezhetik az alkalmazottakat az oltás felvételére?

Figyelt kérdés
Mondjuk engem ez nem érint, mert oltva vagyok, de tudom h most sokan magukban fellazadnak, mert megint megmondjak nekik mit kell tenni. Esszeru lepes ez a kormany reszerol?

2021. okt. 28. 12:25
1 2
 1/18 hypno ***** válasza:
48%

Nem.

A választások csak áprilisban lesznek.

Viszont karácsonyra mindenki elfelejti mi volt október végén.

2021. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Nem teljesen ésszerű.
2021. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Most kezdték ezzel. Év végére mindenhova maszk kell majd, és újra jön a kijarasi korlátozás-tilalom is.
2021. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
tavasszal mikor SZJA vissza térítésben úszkálnak a választás elött, majd elfelejtik.
2021. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

Ez a nyilvánvaló hüleség megnyilvánulása a kormány résézéről!


Beleavatkozott olyasmibe, amivel nem fog javulni a járványhelyzet (lásd: Anglia, Izrael), de ugyan akkor sok fidesz szavazót meg maga ellenhergelt!


Nem tudom, hogy ki volt aki keresztül vitte a kormányon ezt (sszerintem Orbán), de sok előre látása nem volt az biztos, és akár a bukásuknak si megágyazhattak ezzel!

2021. okt. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Az utolsó járványkezelés alatt nőtt a kormány népszerűsége. Itt is minden nap sok kérdésben követelték az újabb szigorításokat és az ellenzék is ezt tette, szóval miért szavazna emiatt bárki az ellenzékre? Amúgy semmi olyat nem alkalmaznak, ami más országokban már ne lenne, szóval ennyi. Vélhetően még idén elcseng a 4. hullám, és jövőre talán nyugisabb időszak lesz.
2021. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Jó pár uniós országban már vagy 1 hónapja bevezettek jóval szigorúbb korlátozásokat!

Például az olaszoknál eleve nem mehet dolgozni senki, aki nincs beoltva! Úgyhogy, mi a probléma...?

Ha meg nem csinálna semmit a kormány a vírus ellen, akkor az lenne a bajotok...

2021. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Most ezt úgy mondod, mintha "jó pár tízezer szavazó" számítana bármit is egy olyan szavazáson, ahol mindkét oldal 2,8-3 millió körüli szavazattal számol.


0,5%-nyi szavazat nem oszt, nem szoroz.

2021. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

A nyugdíjasok jelentős része parázik a járványtól. Nézzétek meg csak pl. a villamost reggel a Bosnyák tér környékén... ma láttam egy bácsikát maszkban és búvárszemüvegben.

A nyugdíjasok pedig a kormánypártok szavazóinak jelentős részét teszik ki. Náluk jópont ez az intézkedés.

2021. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 árokpart ***** válasza:
51%
Mindneki más országgal jön azok más országok. Ez a baj a magyarral, hogy mindig más országokkal akarjuk magunkat összehasonlítani. A mi kultúránkba nem férnek bele ezek a jogkorlátozó intézkedések és kész.
2021. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!