Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik munkanapot utáljátok a...

Melyik munkanapot utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 21:41
A kérdező szavazást indított:
A hétfőt, mert mégiscsak az az első munkanap.
A keddet, mert akkor kezdődik az igazi nagy hajtás, és nagyon messze a hétvége is.
A szerdát, mert addigra már jobban elfáradok, és még odébb a hétvége is.
Az előző 3 munkanapból mindhármat egyformán utálom.
Egyéb, leírom.
65 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
nem szavazok, de érdekelne hogy miért írtad a keddre hogy akkor kezdődik a hajtás, én nem ezt tapasztaltam, én eddig minden helyemen hétfőn már tapasztaltam ilyen nagy megkezdést, nem volt lazább nap, sőt
2021. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
A szerdát, mert akkor tele van a 9gag békákkal.
2021. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Kedd. Hétfőre még van valamennyi energiatartalékom a hétvégéről, szerdán motivál, hogy már a hét felén túlvagyok. A kedd a holtpontom.
2021. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől péntekig.
2021. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Akkor máshogy tapasztaltuk, mert pl. hétfőn sokszor az látszik sok kollégán, hogy az még sokaknak "utóvasárnap". Iskolában is gyakran keddtől írtunk dolgozatokat, kivéve persze abból a tárgyból, amelyik csak hétfőn volt.
2021. nov. 7. 21:48
 6/22 A kérdező kommentje:
A hozzászólásom az 1-esnek szólt, csak közben jött több válasz is. :)
2021. nov. 7. 21:49
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A szombatot es leginkabb vasarnapot. Olyan munkahelyen dolgozom, ahol nincs hetvege, vagy unnepnap, ha a muszakom eppen hetvegere esik, azt utalom a legjobban, na nem azert, mert epp hetvege, hanem mert pont nincs hajtas, nincs annyi melo, nem porog az idő, es igy rohadt lassan telik le a munkaido, en alapbol szeretem a munkam, de a semmitteves meg az unalom megöl.
2021. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindet.
2021. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok köszi a választ, én mindig a hétfőt utáltam a legjobban mert olyan tragikus volt már vasárnap hogy készülni kell rá hogy szinte sosem tudtam nyugisan elkezdeni. nem is vállaltam szombatozást, amíg lehetett élből elkerültem. egyszerűen 5 nap után azt érzem minimumnak hogy a hétvégéid szabadok legyenek, manapság meg ahol mindenkit túlhajtanak nem is tudom hogy bírnám 1 vasárnappal, arra sem elég hogy kialudd magad, aztán másnaptól megint a robot (alsóbb munkakörökben)
2021. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiket amikor a s.zar feladatot kapok, legyen az hétfő vagy péntek reggel...
2021. nov. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!