Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bizonyos belső tulajdonságokna...

Bizonyos belső tulajdonságoknak meg vannak a külső jegyei? Azaz meglehet; azt valakiről állapítani pusztán ránézésrõl; hogy okos? Ha igen; mik ezek a külső jegyek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 8. 21:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Nincsenek.
2021. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
Hogy lenne? Erről a teóriáról már a középkorban belátták, hogy hülyeség.
2021. nov. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
17%
Lehet következtetéseket levonni. Pl ha valaki, de csak nagyon végletekben gondolkodva. Pl egy hajléktalan kinézetű ember az valószínűleg olyan is...
2021. nov. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szoktak mondani; pl. " Buta; közel ülő szemeik vannak"
2021. nov. 8. 22:07
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Ki szokta ezt mondani?
2021. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom....3 napja folyamatosan teszek fel kérdések itt; GYIKba... és Azt érzem... nagyon buták az emberek
2021. nov. 8. 22:26
 7/21 anonim ***** válasza:

Mert a távol ülő nem néz ki ostobának... 😂 Jah, nyilván a mopsz is értelmes állatnak tűnik.


Nincsenek ilyen jelek, csak pár hülye asszociál mindenfélére, realitásalap nélkül.

2021. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Szoktak mondani; " látszik rajta ; okos" . Pl. Pesten az külföldi emberek; olyan emberhez mennek oda ismeretlenul; akiből első ránézésre ÉREZHETIK; H tudhatja mi merre van ( tajekozadas) + tudhat angolul ( idegen nyelv ismerete)... Én kapok ilyen a külvilágtól; ill. Ha külföldön járok jó esélyel tudom is H kihez menjek oda. Mondjuk úgy az okos megérzi az okoasat.

Pár napja bombázom a Gyík ot értelmiségi kérdésekkel... durva...mennyire buták vagytok; de megértem...nem tudtok olyan ingereket adni a külvilágnak; és Nem is nagyon kaptok; H pl. Ilyen kérdéseket megtudjatk válaszolni. Meg van az Alap vető eszetek+ esztek ; isztok ; bxsztok... Azt KB ennyi. Én MOST értem meg H. Az emberek 90% a ... primitív ösztön lény

2021. nov. 9. 02:13
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Mert a te megnyilvánulásaidból aztán sugárzik az értelem, “kedves” kérdező. 😅
2021. nov. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

2 napja használom Ezt az oldalt; szerintem egy csomó olyan kérdést tettem fel ; amit korábban soha senki. Szoktam beszélni FeldmarRAL . Szerinte a kérdés a lényeg; Nem pedig a válasz. Öt pl. Nagyon okosnak tartok.

Szólj vmi okosat; kérdez. Mondj többet; vagy hallgas.

2021. nov. 9. 02:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!