Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi jut eszedbe arról ha azt a...

Mi jut eszedbe arról ha azt a szót hallod, hogy autóbusz?

Figyelt kérdés

Főként busszal utazók.

Szerettek buszon utazni?

Kellemes vagy kellemetlen élmény ezekkel a járművekkel?



2021. nov. 9. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Zene, mert mindig zenét hallgatok a buszon.

Én szeretek buszozni, persze meg is szoktam, 5 éve naponta utazok, suli miatt. Olyan jó kinézni az ablakon és gondolkozni, mert ritkán van ilyenre időm.

Ha állnom kell az nem a legjobb, kibírható, azzal nincs bajom ha mellém ülnek. Összegezve, kellemes.

2021. nov. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azok a f*sza műbőr ülések amikre mindig leragad a hátsó felem.
2021. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Pont az ugrott be a szóról, hogy a legkényelmetlenebb közlekedési eszközök.


A távolsági buszok elképesztően szűkek, lényegében megmozdulni se lehet, de lélektanilag is kellemetlen. Vonattal megyek, ha csak lehet.


A szervezett buszos utak jók arra, hogy minél több helyet láss, ellenben ha valami kifejezetten érdekel, akkor érdemes magadnak megszervezni az utat, hogy azt lásd, amit akarsz és annyi időre, amennyire akarod.


A helyközi buszok eddig mindig ki voltak tömve, amikor utaztam rajtuk.


A helyi busz sem a kedvencem (Budapest).

Dugóba kerül, rázkódik a csodás utaktól.

Baromi erős fűtés van rajtuk (villamosokon, metrókon talán nem ilyen kegyetlen) miközben oxigén sincs, mert a buszokon ritkábban van gépi szellőztetés / hűtő-fűtő-szellőztető klíma. Mivel kicsik, így kevésbé van rajtuk kevésbé zsúfolt szeglet, talán a csukló utáni rész ilyen.


Villamossal megyek, ha tehetem.

2021. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az hogy még 3 évet kell várnom ahhoz, hogy 21 legyek és letehessem a D kategóriás jogsit is🤷‍♂️
2021. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Mostanaban szeretem, mert nem a csúcsforgalomban közlekedek vele, hanem mar kb az ures járatokban az egyetem es a munka miatt. Nyugodtsag, pihenés, zenehallgatás. Regen viszont gyuloltem, tele volt mindig, rosszul voltam(most is rosszul lennek, ha vegig kene allni tömegnyomorban 45percet) nagyon nem szerettem..

19L

2021. nov. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Volán.


Elég ritkán buszozok.

2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szeretem őket: Setra, Ikarus, bubu, tolócsuklós.
2021. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Városban még nincs bajom vele, ha pár megállót menni kell, de volt, hogy vidéken több órát kellett busszal utazni, mert nem volt más, és baromira kényelmetlen volt, és egyátalán nem éreztem magam komfortosan. Hosszabb távokra inkább autó vagy vonat. Ráadásul a busz lassú is egy IC-hez viszonyítva.
2021. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mióta Budapesten élek, azóta nekem a munkába járás jut róla eszembe 😀 Egyébként én leginkább villamos-párti vagyok, a busz csak olyan semleges tömegközlekedési eszköz a számomra. Ha nincsen tele óbégató idiótákkal, hangosan telefonáló emberekkel, és kötözködő részegekkel, akkor nincs vele bajom.
2021. nov. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Járvány.
2021. nov. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!