Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért akarnak most...

Az emberek miért akarnak most korlátozásokat?

Figyelt kérdés

Mikor meg korlátozások voltak az volt a baj.

Milyen korlátozásra vágynak annyira?



2021. nov. 9. 21:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem senki nem akar semmilyen korlátozást.

Azért van szükség rá, hogy ne terjedjen ilyen tempóban a vírus, ha túlterhelt az egészségügy más beteget, balesetest sem tudnak ellátni a covid betegek miatt. Ilyenkor muszáj a korlátozás.

2021. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Semmi se jo.. am gondolom ugyanazok akarjak mint eddigis. Felnek mindentol o.O burok kene nekik nehogy megfujja oket a szel 😱
2021. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Gyerekek akarnak online oktatást.
2021. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1: Dehogynem. Sok olyan kérdés van, hogy miért nem vezetnek már be valamilyen korlátozást. Most is olvastam egyet.

Mikor meg be volt vezetve a kijárási pl, a maszkviselés mindenhol stb akkor az volt a bajuk.

#2:Lehet..

2021. nov. 9. 21:19
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Nem biztos, hogy ugyanazok akarják, mint akik ellenzik, amikor van korlátozás. Erre nem gondoltál?

Egyébként akarni senki nem akar (mondjuk én el tudnék lenni home officeból), de még mindig kisebbik rossz, mint hogy az amúgy is labilis lábakon álló egészségügyet túlterheljük, aztán ne tudjanak ellátni a covid terhelés miatt mondjuk egy baleseti töréssel időben.

2021. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
26%
De a "gyerekek" is azért akarnak online oktatást, mert a b*szni tanulni-felfogással azt hiszik az egyenlő az otthon dögléssel.
2021. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Aztan meg hisztiznek erettsegin mint tavaj 🤭
2021. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a home office napi 1,5-2 óra utazás megspórolását jelenti, olyan munkám van, ami bárhonnan végezhető, de a főnökeink nem elég rugalmasak.
2021. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Az a helyzet, hogy most kezd kiborulni a bili. Párom, szüleim, barátok munkahelyein sorba dőlnek ki az emberek a Covidtól felém. Persze ez csak azokon a helyeken derül ki, ahol aktívan tesztelik a munkavállalókat.
2021. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem: láttuk, hogy mit jelent ez a vírushelyzet 2020 óta.

A számadatok valahol most (2021-ben) hirtelen durvábbak, nem csak itthon. Parázunk is, meg van, aki nem is. Akik nem paráznak, azok úgy mennek-járnak-kelnek-dolgoznak, hogy észrevétlenül is veszélyeztetik a másikat. Az igazolványdolgot "jó magyar szokáshoz híven" elb*ta a nép.

Összesítve: sokan nem érzik biztonságban a fenti dolgok miatt magukat, és emiatt szeretnék inkább a korlátozást.

2021. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!