Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most a vírus helyzet, meg a...

Most a vírus helyzet, meg a korlátozások miatt amikor is az emberek mindent elkapkodnak a boltokban könnyebb helyzetben van most az, aki tart otthon baromfit és meg is tudja pucolni?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnétek hogy falusi vagyok, nem ott élek hanem városban. Gondoltam ezt jobb tisztázni, mert szeretik az ilyen embert le parasztozni. :)

2021. márc. 6. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki eddig tudta, az most is tudja, aki pedig nem, az nem fogja emiatt megtanulni.
2021. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

És van otthon termesztett zöldség, tehén a tejhez, búza, malom a liszthez stb stb? Sót, borsot, fűszereket sem használsz?

Mert különben neked is kell boltba menned.

2021. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom hogy vqgy vele, mifelénk eddog semmit nem kapkodtak el. Annyira nincs készlethiány, hogy kopasszuk a tyúkot.
2021. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Most jöttem haza az újpesti piacról. Dugig vannak a boltok áruval. Kapaszkodj meg még élesztőt is lehet kapni!
2021. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3 és 4


Nem tudom melyik városban éltek, de nálunk élesztőt (3 boltban is voltunk) és lisztet is alig lehet kapni mert elkapkodják..és ezeket csak példaként hoztam fel. Lehet ti nagyobb városban éltek akkor, mint én..vagy passz.

2021. márc. 6. 12:33
 6/14 alletta ***** válasza:
100%

a házi baromfi finomabb, tudod mivel eteted, ez kétségtelen. de emiatt nem fogják megtanulni. én pl. levágni nem merném, kopasztani viszont igen.


úgy észleltem, most nincs olyan felvásárlási láz, mint tavaly volt. nekem covid előtt is mindig volt itthon tartalékom, mivel ezt szoktam meg.

2021. márc. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pcsányi 10 ezres városban élek, tavaly nem is volt semmi, de most kapható minden, nemcsak itt, hanem egy városkával odébb is, máshol élőktől sem hallok panaszt. Én sem tudom, miért drámázol. Egyébként meg az emberek közül sokan egyszer már valószínűleg tanultak a hibájukból, hogy tavaly is felesleges volt a raklapnyi vásárlás, mert minden élelmiszerbolt nyitva maradt.
2021. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kapkod el semmit! Legfeljebb olyan kisebb helyeken, ahol egymást hergelik az emberek a baromságaikkal és egymás elől csupaszítják a polcokat.

Mindenütt, minden van.

2021. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Pont ezaz: "Mindenütt, minden van.", csak egynéhányan kapcsoltak háborús üzemmódba, mintha nem tanultak volna az egy évvel ezelőtti szituból...
2021. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szeintem az jár jól, akinek van malma és tud lisztet őrölni. Valamint aki szorgosan gyűjtögette az újságpapírt, annak lesz mivel kitörölni, ha az összes budipapírt felvásárolják.
2021. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!