Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Moziba voltunk tegnap az...

Moziba voltunk tegnap az Eternals filmen. Miert kell ekkora mocskot es szemetet otthagyni film utan?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 09:29
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Nemtudom
2021. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Megesik, hogy kiborul a popcorn. Ilyenkor teljesen normális, hogy nem kezded el felszedegetni a film alatt, van erre személyzet, aki a film után megcsinálja, a következő vetítésre már makulátlan lesz a terem. De az üres dobozt, poharat azért illene kivinni a szemetesig, ott van a terem ajtaja mellett, nem kell messzire vinni.
2021. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Mert sajnos ekkora proli nép vagyunk.

Én ha moziban vagyok, már szét se merek nézni film után, mindenki otthagyja a popis dobozt, kólás poharat, úgy csinálva, mintha nem amúgy a teremnél kijőve két oldalról nagy hatalmas kukák várnának...

2021. nov. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus bunkó proli "a takarító nem dísznek van" felfogás miatt. Ez az oka annak is, hogy sokan összeh#gyozva/összesz@rva hagyják ott a WC-t maguk után. Förtelmes.
2021. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok már csak ilyenek.
2021. nov. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom hogy van-e kuka, de leginkabb fiatalok, nyomik szoktak otthagyni. Nem csak moziban, hanem kint a varosban is
2021. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert mindenki lesz@romoskodik. Amúgy a sötétben szerintem fel se fogják sokan, hogy mennyi popcornt szórnak le. Sosem eszem film közben, de azt én sem szedném fel. A szemetet meg alap, hogy vigye mindenki a kukába. Pár suttyóval felnyalatnám a termet, aki direkt otthagyja
2021. nov. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de tényleg katasztrófa, ahogy kinéznek a termek egy-két film után. Moziban vagyok jegykezelő, és nekünk kell takarítani a termet a filmek között, de sajnos általában nagyon kevés rá az idő, Marvel filmeknél pedig a stáblista utáni jelenetek miatt még rosszabb a helyzet (mindenki végigüli, szóval még kevesebb időnk van, kb. 8 percünk marad a következő film kezdetéig, mire mindenki kimegy és elkezdhetünk takarítani) de a többi filmnél is általában 10-20 percünk van a takarításra.

Azt természetesen megértem, hogy leesik pár szem popcorn/nachos, sőt még az is érthető ha esetleg kiborul egy doboz popcorn vagy üdítő, de azt komolyan nem értem, hogy hogy lehet úgy enni, hogy a fél sort és a székeket beterítse a popcorn. Azt meg pláne nem értem, hogy miért olyan megerőltető kivinni azt az 1-2 dobozt, mert a nézőknek ez simán elfér a kezükben, rögtön a kijáratnál meg ott van a kuka, ki tudják dobni, nekünk viszont egy csomó idő elmegy ezzel, és a következő filmre meg kint kell várniuk a nézőknek.

És a legszomorúbb, hogy ez tényleg csak az emberek hozzáállásán múlik, mert egyszer tartottak nekünk, mozis dolgozóknak egy zárt körű vetítést, és azután teljesen normális állapotban volt a terem.

2021. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a fiatalok csinálják ezt.

Én a legtöbbször azt láttam, hogy anyuci/apuci hagyja a gyerek(ek)et randalírozni, szétszórni mindent, hangoskodni, káoszt csinálni. Nem egyszer voltam már tanúja annak, hogy pár kisgyerek popcornnal hajigálta egymást hangosan röhögve, a szülők meg mintha nem is ismernék a gyerekeket csak ülnek nyugodtan és nézik tovább a filmet.


A legtöbben sajnos tényleg úgy vanna vele, hogy egyrészt "a takarítót ezért fizetik", másrészt ami mindenkié, az senkié. Ergo ami mindenkié, arra senki sem vigyáz. Ostoba és szánalmas proli hozzáállás.

2021. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!