Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire volt jogos, hogy...

Mennyire volt jogos, hogy beszólt nekem ez a srác film után, mert nachost ettem?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom nemzetközi környezetben, és pár ismerőssel (nem munkatárs) elmentünk este megnézni az új James Bondot. Nemzetközi volt a csapat, 7-en voltunk: 1 szlovák, 2 cseh, 1 ukrán, 1 szerb, 1 holland, és én, 1 magyar. Mivel jóformán egész nap nem ettem, plusz elég hosszú volt a film-168 perc-, valamint otthon is csomóan szoktak vagy popcortn vagy nachost enni Cinemacity-s moziban, így én is vettem egy nagy adag nachost. A történethez hozzátartozik, hogy a holland srác vette mindenkinek a jegyet, és megbeszéltem vele, hogy film után rendezem készpénzben.


Véget ért a film, és amikor a srácnak odaadtam volna a pénzt, a 2/3-át tette csak el, mondja nem kell neki az aprópénzem. Ez eddig oké lett volna, de emellett lecs*szett, mert, hogy zavarta őt, hogy fűszeres chipset vettem, és rákérdezett arra is, hogyha valakit randira viszek, akkor is ilyen sz*t veszek....


Igazából nem tudtam erre hogy reagálni. Pláne azért sem, mert egyrészt egy sorral mögöttem ült, nem nyomtam a kaját az arcába, nem szemeteltem, ja meg nem én voltam az egyetlen, aki evett a moziban.


Szerintetek csak frusztrált lehetett a holland srác, vagy Hollandiában nem szokás/ bunkóság, ha valaki eszik film közben?



#mozi #Hollandia #holland #evés #kulturáliskülönbség
2021. okt. 7. 00:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
Vagy eszel vagy filmet nézel magyar ember evés közben nem néz filmet
2021. okt. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
#1 de igen 🤣🤣
2021. okt. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1# nézz körül akkor egy CinemaCity moziban. Persze teljesen más, ha valaki széthányja a popcornját vagy leönt másokat a kólájával...Én viszont teljesen kulturáltan ettem, arról nem tehetek, hogy őt ez zavarta. Nekem viszont baromi rosszul esett, hogy ezt szóvá tette, meg hogy kb lenézett azért mert részben apróval akartam fizetni.
2021. okt. 7. 01:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1 es voltam akkor meg jó magyarosan mondva sz*rd le magasról
2021. okt. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A többi 7 ember nem is evett a moziban semmit? Miert nem kérdezted meg tőle hogy ő mit szokott enni egy moziban..talán homárt?
2021. okt. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

Kicsit változott a generáció kb 30 éve, akkor ha valaki meg mert zörgetni egy zacskót a moziban, el lett küldve a q. anyjába.

Most meg ott vacsorázik mindenki paraszt módon, 86 féle szag terjeng, csámcsogás, zacskózörgés, stb.

Undorító.

De hát mi magyarok vagyunk, nem véletlenül utálnak mindenütt...

2021. okt. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem rég dugott már.
2021. okt. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
6-os, sokat jársz te is moziba. Nincs ott semmilyen zacskó és nem zörög semmi. Még sosem zörgettem semmit a moziban és nem zavartam senkit. Csak mert neked nincs pénzed kajára, vagy anorexiás vagy, nem kell másokat hülyének nézni.
2021. okt. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Pont emiatt a ropogtatva zabálós, telefonozós, pofázós, késve érkezős proliréteg miatt szoktak el az értelmesebbek a moziba járástól és szoktak át a Netflixre. Egyél nyugodtan, külföldieket leszámítva már csak ti jártok oda.
2021. okt. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
A ember csak egy p0cs. Normális dolog moziban popcorn-t vagy nachos-t, ha nem lenne az nem árulnak. Akinek meg nem tetszik az ne járjon moziba.
2021. okt. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!