Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig foglalkozik az ember a...

Meddig foglalkozik az ember a kinézetével?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülye kérdés,de meddig foglalkozik az ember a külsejével? Az alap ápoltságon kívül,értem azt hogy mindig jól álljon a haja,divatosan öltözködjön,az alkalja rendbe legyen,stb. 18 éves fiú vagyok,és egy mélyharapás nevű állkapocs problémám van (az emberek 90%-ának van),és nagyon zavar,mert nem tudom elfogadni magam,és nincs önbizalmam.Ezt a problémát egy műtéttel,és fogszabályzó kezeléssel helyre lehet hozni,és hatalmas eredményeket lehet elérni,konkrétan új ember lesz akin csinálnak egy ilyet,de nyílván van kockázata,mint minden műtétnek.Nagyon gondolkozom rajta hogy megcsináltassam,mert úgy érzem hogy soha nem tudnám elfogadni magam igazán,ha ezt nem csináltatom meg,és még csak 18 éves vagyok,és nem szeretném hogy a fital éveim így teljenek el.Azért kérdeztem hogy egy ember hány éves koráig foglalkozik a külselyével,mert nyílván 50 évesen már nem úgy mint 20 évesen,de gondolom azért még akkor is érdekli az embert hogy jól nézzen ki.Elsősorban idősebb emberek válaszára lennék kíváncsi,hogy ők 40-50 évesem mennyire divatoznak,stb?Úgy mint huszonévesen?

2021. nov. 10. 13:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2021. nov. 10. 13:35
 2/14 A kérdező kommentje:
ekkora eredményeket lehet elérni
2021. nov. 10. 13:35
 3/14 A kérdező kommentje:
2021. nov. 10. 13:36
 4/14 anonim ***** válasza:
24%
Ha ezt megcsináltatod, fél éven belül találsz magadon valami mást, amitől ugyanolyan rosszul érzed majd magad. Utána meg egy harmadikat. Nem az állkapoccsal van baj itt, hanem a fejeddel.
2021. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Egyénfüggő. Van aki 20 évesen se foglalkozik a külsejével...olyan "ettől szebbet sz4rok" kategória. Van aki viszont 60 felett is ad magára, igényes, sminkel, divatos ruhákban jár.
2021. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
85%

Az, hogy ki mennyire igényes, nem életkorfüggő.

Ha ennyire súlyos a probléma az állkapcsoddal, mint a képeken, én megcsináltatnám az tuti de nem azért, hogy másoknak jobban tetsszem. Kérdés, hogy tényleg ez a valódi problémád magaddal vagy ha normál állkapcsod lenne is stresszelnél valamin a külsőddel kapcsolatban?

2021. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg ekkora a probléma. De mi ez a mentalitás, hogy ha ezt megcsináltatom, akkor úgyis találok még ami nem tetszik?? Szerintem nincs olyan ember aki teljesen elégedett lenne a külsejével. És akkor már ne is csináltassam meg a fő problémat ami miatt nem tudom elfogadni magam, mert úgyis találok mást ami nem tetszik?? Nem értem ezt a gondolkodást... Vagy azok írnak ilyen hozzászólást, mint az 1-es válaszoló, aki ugyan úgy nem tudja elfogadni magát mert csúnya, csak nincs bátorsága/pénze megcsináltatni.
2021. nov. 10. 14:36
 8/14 A kérdező kommentje:
Meg a mai világban kb mindenen lehet változtatni. Nem értem miért olyan ördögtől való ez.
2021. nov. 10. 14:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nagyon is érdemes megcsináltatni. 30 éves vagyok, szintén durván mélyharapásos, 1 hete került fel a fogszabályzóm, de màr gimi óta húzódik ez nálam, mindig csak halogattam, de már muszáj volt, ugyanis elkezdett a mélyharapás miatt kattogni is az állkapcsom, illetve az ínyem sorvadni, mivel konkrétan arra haraptam. A facebookon kérdező biztos fent vagy, ajánlom, hogy lépj be a "Fogszabályzosok klubja" nevű csoportba. Nagyon sok infót tudsz gyűjteni, sok hasonló emberke van fent, mint te is, aki gondolkodott rajta, illetve műteni sem kellett nekik. És rengeteg ember 30-40-de még 50 évesen is felteti a fogszabit hasonló problémák miatt, érdemes körülnézned és olvasgatnod és csak azt tudom mondani, hogy lépj az ügyben.
2021. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem korfüggő, hanem egyénfüggő. Én még nem találkoztam olyannal az évek folyamán, aki drasztikusan többet vagy kevesebbet foglalkozott volna magával az évek folyamán. A képeket elnézve, ha tényleg ennyire súlyos ez a mélyharapás, akkor megcsináltatnám.
2021. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!