Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki, aki az emberekkel és...

Valaki, aki az emberekkel és a személyiségekkel foglalkozik, le tudná nekem írni, hogy az adott ember miért ilyen és miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Van egy ember, mondjuk hogy barátom, de már abban sem vagyok biztos. A lényeg, hogy mindig mást mond.

Egyszer tetszik neki valami, másszor utálja azt. Egyszer A-t mond, másszor B-t. EGyszer nekem azt mondja ez jó, másnak hogy az rossz. Hazudik, de sokszor a legjelentéktelenebb dolgokról is, amikor számon kérem, hogy ne hazudjon még neki áll feljebb. Hazudik a barátainak is, amiből nincs neki sok, meg rosszindulatú megjegyzéseket is tesz nekik. Azonban ,ha valami idegen rosszindulatú vele az őt nagyon bántja és akik nem állnak közel hozzá azokkal sosem szemét, sőt ilyen kis "tutyimutyi", nem is beszél sokat.

Egyszer azt mondja ilyen zenét szeret, ilyet utál, de aztán amit utál kiderül azt hallgatja (ami nem baj, de miért állítja az ellenkezőjét). Egyik tevékenységre azt mondja, hogy utálja, aztán másnap hogy szereti. Minden embernek mindig mást mond.

Nem tudom mennyire érthető, de így tudtam ezt legjobban átadni. Miért ilyen ez az ember és mit lehetne vele kezdeni? Én szeretném a helyesebb út felé terelni, mert látom hogy alkalmanként tök értelmes és jófej, csak amiket előbb leírtam azzal nagyon elrontja ezt.



2016. dec. 27. 12:03
 1/3 TR75 ***** válasza:
100%

Megpróbál mindenkinek tetszeni, vagy bizonytalan (semmilyen) az énképe, és mindig mások alapján határozza meg, hogy kit/mit szeret, mit szeret csinálni stb.

Terelgetéssel ez nem megoldható, ez már nyilván annyira a személyiségének a része, hogy szép szóval vagy erőszakkal nem lehet erről leszoktatni.

Szóval lehet, hogy egyszerűen fél attól, hogy elutasítják, ha mást mond, mint ami szerinte az elvárás vele szemben; lehet, hogy azt sem tudja, igazából milyen is ő maga valójában, mit is akar; de az is lehet, hogy egyszerűen szereti manipulálni az embereket.


Ennyiből nem lehet megmondani, mi az oka.

2016. dec. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
valószínüleg mindenkinek meg akar felelni
2016. dec. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző válaszolók írták. Ő egy érzelmileg éretlen személyiség lehet, akinek nincs kiforrott egyénisége, ízlése, nincsenek elvei, olyan, mint a kaméleon, a környezete határozza meg. Ha feltételezi, hogy a társaság opera rajongó, akkor ő is azzá válik, és utálkozik a populáris zenén, lagziban meg ő énekli leghangosabban a mulatóst. A népszerűség fontos neki.
2016. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!