Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet egy embert ennyire...

Hogy lehet egy embert ennyire félreismerni ?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes lettem valakibe, de én ezt nem értem. Van egy lány aki évek óta tetszett. Jelenleg 22 éves. Nagyon jól néz ki és kedves is volt mindig. De kettőt nem tudott szólni soha a munkahelyen . Tényleg nagyon szerény csajként ismeri mindenki. Véletlenül egymásra találtunk egy oldalon. O tudta ki vagyok de én nem tudtam ki o.(álnéven volt fent) Hetekig húzta az agyam. Aztán egyszer csak beadta a derekát,hogy ja egyébként ismerjük egymást, én vagyok az xy. Majdnem dobtam egy hatast. Az a szerény lány teljesen kikezdett velem. Elhivtam egy randira lesz ami lesz alapon,úgysem mer eljönni . Nagyon féltem a randitól, féltem nem lesz téma. Remegetem, minden bajom volt. Egyszer csak bekopogtatott az a szerény csaj...hogy na szia megjöttem .😁 És dőlt belőle a szó, tele volt élettel, bolondozott . Kettőt nem tudott soha szólni én meg azon kaptam magam ,hogy Úristen soha senkivel nem éreztem magam ilyen jól. Roppant mód intelligens, iszonyat jól tud manipulálni, rettenetesen jó humorérzéke van, isteni az ágyban . Mintha nem is az az ember ment volna el hozzám ,akit eddig ismertem. Borzasztóan furcsa . Azóta már a párom, és már több mint 3 hónapja együtt vagyunk. Bátran merem állítani,hogy nála különlegesebb személlyel meg nem találkoztam.
2021. nov. 10. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval akkor most vagánykodsz, hogy van csajod? Grat.
2021. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi meglepő, idegenekkel én is visszafogott és távolságtartó vagyok. A munkahelyen akkor szólalok meg ha muszáj, nem szeretek jópofizni.


A magánéletemben meg teljesen más vagyok a rokonokkal és a barátokkal.

2021. nov. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet,szociális fóbiás.Egy két ember társaságában sokkal jobban meg tud nyílni.
2021. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!