Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megölelős, puszilós prankből...

Megölelős, puszilós prankből mennyi pofonra számíthatnék egy nap?

Figyelt kérdés

Kitaláltam hogy a nagymenő csajokat is egy kiakasztjuk haverommal, elegem van abból hogy mindegyiknek nb1-es focista kéne sok pénzzel, luxusautóval.

Bevallom félek egy kicsit, de időnként meginnánk valamit egy kocsmában.

Számítunk azért jó reakcióra is, mert nem vagyunk annyira elveszve azért :)


2021. nov. 12. 17:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon vágom, mi lenne a prank.
2021. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem érzed... koszosnak magad? Mármint ha ezt csinálnám akárkivel, gusztustalan, szégyennel teli érzésem lenne, és lehet kerülném a tükörképemet fogmosás közben. Vagy szexuális zaklatók pont azért azok, mert náluk ez ki van kapcsolva?
2021. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Vannak különböző prankek, ennek az a lényege hogy váratlanul kap ölelést, és egy nyakra vagy arcra puszit az adott fél.


#2

Szerintem semmi gusztustalan nincs benne, olyanokat megcsinálnék némelyik csajnak hogy ő szégyellné magát ;)

2021. nov. 12. 17:37
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem gusztustalan idegeneket zaklatni?


Ha a cigány odalép hozzád, és megcsókol, az is vicces?

2021. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ez attól is függ,hogy kinek milyen hangulata van és hogyan fogná fel a tolakodásotokat.Elõtte,ha megmagyaráznád,akkor nem érné õket meglepetés.Nekem pl.meghuzták a hajamat a piros lámpánál,kapott is egy pofont.Viszont nem az kapta,amelyik elkövette a cselekményt.Nem voltam vicces hangulatban.
2021. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.
2021. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt sok emberrel csinálnátok, akkor a feljelentés szinte garantált lenne, nem csak a pofonok. Illetve néhány lánynak lehet jönne a barátja, aki laposra verne titeket. Ha pechetek van, akkor valami nagyon agresszív is lehet a csajok pasiai között, aki meg megkésel.
2021. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7

Nehezen hiszem hogy huszonéves magyarok között ilyesmi lenne, de ne legyen igazad.

2021. nov. 12. 17:48
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 Hát mondjuk Borsodban nem lepődnék meg ha lenne ilyen, nem tudom, hol laktok.
2021. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként elég gáz, hogy vadidegen csinos lányokat akarsz ölelgetni, megpuszilni sorozatban. A többségnek nem tetszene, de nem biztos hogy kapnál pofont, mert annyira meglepődnének, hogy lefagynának rögtön, de gondolom nem mindenki. Ezekben a kovidos időkben meg pláne érzékenyebb mindenki, és puszinál lehet mégis kapnál pár pofont.
2021. nov. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!