Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a kapcsolatod az öcséd...

Milyen a kapcsolatod az öcséd haverjaival, barátnőjével?

Figyelt kérdés

Úgyérzem, hogy ezt jobb feladni, és maradni csak néhai köszönő viszonyban, mert nincs értelme erőltetni, annyira más térben mozognak


Nálatok ez,hogyan működik?


2021. nov. 13. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk szoros kapcsolatban, más korosztály vagyunk, de nincs velük problémám.
2021. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs velük kapcsolatom. Elvagyok velük, csatlakozok néha hozzájuk, nem annyira más társaság az (az öcsém és köztem nincs 2 év, nem is gondolkodunk nagyon máshogy). Néha meghívnak engem is, de ennyi. A barátnőjével sincs semmi problémám, de nem alakult ki még olyan bizalmas viszony, amilyet szerettem volna. Elég csendes csaj. Persze azért gyakran találkozom vele, de kettesben még sosem volt programunk.

L

2021. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
köztünk négy év van, nő vagyok, ha hazamegyek a szülővárosunkba, rendszeresen elhurcol magával programokra, afféle laza haverság van közöttünk a barátaival. jó emberek, okosak, értelmesek, sok közös hobbink van (azért is vagyok hurcolva), ha ott élnék lehet lenne ebből valódi barátság is, de inkább csak fel-felbukkanok párhavonta, az meg időben azért kevés.
2021. nov. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!